Щоденний обсяг торгів CoinShares Bitcoin сягає 11,8 млрд доларів - рекордно високий рівень

Згідно з повідомленнями, CoinShares, компанія з управління інвестиціями в цифрові активи, заявила, що до цього часу у 2021 р. Приплив інвестиційних продуктів, що зашифровані на активах, на рівні інституцій, досягає 4,2 млрд дол. Згідно з щотижневим звітом про рух коштів Coinshares від 15 березня, у першому кварталі 2021 року приплив коштів у криптовалютні фонди зріс на 7,7%, досягнувши 4,2 мільярда доларів. Це побиває щоквартальний рекорд у розмірі 3,9 мільярда доларів у четвертому кварталі 2020 року.

Щоденний обсяг торгів CoinShares Bitcoin сягає 11,8 млрд доларів - рекордно високий рівень

Існує 5 постачальників інвестиційних цифрових активів, активи яких перебувають під управлінням понад 1 млрд доларів. Вони включають шкали сірого, CoinShares, 3iQ, ETC Issuance та 21Shares. Варто зазначити, що нещодавно створений Фонд цільових біткойнів посідає шосте місце з активом під управлінням 517 мільйонів доларів.

У звіті вказується, що інвестиційний фонд криптовалютних активів закрився 12 березня (п'ятниця), а активи під управлінням досягли рекордних 55,8 млрд доларів. Ціновий тренд попереднього тижня був бичачим. Потік таких інвестиційних продуктів склав 242 мільйони доларів США у порівнянні зі збільшенням попереднього тижня на 108 мільйонів доларів на 124%.

Обсяг торгів біткойнами на основних біржах трохи перевищує середній показник - 11,8 млрд доларів на день. Хоча біткойн все ще залишається домінантним активом, потік коштів в інвестиційні продукти Ethereum також збільшується. За тиждень, що закінчився 12 березня, приплив склав 113,5 млн. дол.. США, що становило майже 50% від загальної суми. Продукти на базі пульсацій - це єдиний продукт цифрових активів зі зменшеним надходженням цього тижня.

Крім того, фонд крипто-активів Grayscale заявив у своєму останньому повідомленні, що його активи під управлінням складають $ 42,9 млрд, з яких 84% - це цільові фонди біткойнів, які нещодавно горіли.

Біткойн досягає 61000 доларів у новому рекорді

Біткойн нещодавно перетнув позначку в 60 000 доларів, і зараз він стабільно зафіксувався на рівні 61 000 доларів (максимум - 61 683 долари). Ця ситуація йде на користь майнерам криптовалют і грає проти звичайних гравців: чим дорожчі BTC, тим більший попит на кошти на його виробництво - відеокарти, тим дефіцитніші та дорожчі.
Шахтарі, своєю чергою, використовують абсолютно різні ферми та технології охолодження для 3D-прискорювачів; в цей час поряд з рідинним охолодженням використовується і масляне охолодження. Тим часом ми зазначаємо, що поряд з біткойнами інші криптовалюти також швидко зростають. Отже, Etherium вже наблизився до 2000 доларів, і Binance Coin може незабаром взяти штурм позначкою в 300 доларів.

 

Щоденний обсяг торгів CoinShares Bitcoin сягає 11,8 млрд доларів - рекордно високий рівень

Після того, як Tesla витратила 1,5 мільярда доларів на інвестування в біткойни в січні цього року, ціна біткойна злетіла з 38 903 доларів США. Згідно з записом CoinMarketCap від 19 лютого, вартість кожної ціни біткойна досягла 55000 доларів США. Що ще цікавіше, ринкова вартість вперше перевищила межу в 1 трильйон доларів США.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: