Крок Google і Apple щодо зменшення комісій за політику – це “егоїстичний фокус”

Згідно з останнім звітом Sensor Tower, ні Apple, ні Google не втратять великого доходу через зміни в способах зарядки додатків. Генеральний директор Epic Games Тім Суїні погоджується з Sensor Tower і називає зниження ціни “егоїстичним фокусом”. Цей звіт був опублікований після того, як Google оголосив у вівторок про те, що змінить спосіб оплати додатків. Apple також вжила подібних заходів у грудні.

Починаючи з 1 липня, за програми Android, що продаються через магазин програм Google Play, потрібно буде сплатити лише 15% комісії. Це активно лише тоді, коли продажі не перевищують 1 мільйона доларів. Після того, як понад 1 мільйон доларів, йому буде потрібно 30% комісії. Модель Apple схожа: з 1 січня менші компанії можуть подати заявку на зниження комісії від Apple на 15%. Однак коли обсяг продажів App Store перевищить 1 мільйон доларів, ставка комісії зросте до 30%.

За даними Sensor Tower, через великий масштаб бізнесу магазинів додатків двох компаній, зменшення плати не матиме значного впливу на їх дохід:

Sensor Tower вважає, що Apple і Google все ще є найбільшими переможцями

-Якщо Google впровадить політику комісійної винагороди в розмірі 15% не більше 1 мільйона доларів для Google Play у 2020 році, компанія зменшить свій дохід на 587 мільйонів доларів. За даними Sensor Tower, це забере лише 5% річного доходу.

-Якщо Apple впровадить політику зниження зборів у 2020 році, Sensor Tower оцінить, що компанія втратить $ 595 мільйонів доходу. За даними Sensor Tower, це забере лише 2,7% річного доходу.

Розрахунки Sensor Tower підкреслюють ситуацію “переможець приймає всіх” у галузі мобільних додатків. Політика зниження плати Apple Store та Play Store приносить користь великій кількості менших розробників додатків. Однак компанії, від яких Apple і Google отримують більшу частину доходу, все одно будуть платити 30% комісії.

Це питання підняв генеральний директор Epic Games Тім Суїні у відповідь на політику Google у вівторок. Наразі Epic Games подає позов проти Apple та Google, сподіваючись, що ці дві компанії можуть скорегувати правила комісійних додатків.

Суїні заявив у своєму твітті: “Це цілком для їхніх власних інтересів: переважна більшість розробників можуть користуватися найновішою 15% ставкою знижки, тому готовність продовжувати захищати свої права буде знижена. Більшість їх доходів надходять від компаній, які будуть платити 30% “.

Магазини додатків Apple та Google стикаються зі зростаючою увагою законодавців та регуляторів.

Законодавча пропозиція в Північній Дакоті вимагає від магазинів додатків дозволити розробникам програмного забезпечення використовувати власне програмне забезпечення для обробки платежів. Це дозволить розробникам уникнути стягнення плати за Apple і Google. Але пропозицію не вдалося прийняти. Але минулого тижня Палата представників Арізони прийняла подібний законопроєкт. Цей законопроєкт все ще очікує на розгляд Сенату штату.

 

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua