Google зменшує плату за обслуговування Play Store на 15%, щоб збільшити дохід розробників

Google нарешті знизив плату за послугу Play Store до 15% за перші доходи в 1 мільйон доларів. Раніше Google приймає знижку на 30% від кожної цифрової покупки Play Store для всіх розробників. Минулого року Google оголосив, що плата за послугу Google Play застосовується лише до розробників, які пропонують продажі цифрових товарів та послуг у програмі. Хоча Google стверджує, що понад 97% програм у всьому світі не продають цифрові товари, а тому не платять жодної плати за обслуговування.

Говорячи про зменшену плату за обслуговування, якщо ваші продані в додатку кошти не перевищують 1 мільйона доларів, то вам просто потрібно поділитися деякою основною інформацією з Google, щоб забезпечити лише 15% комісії Play Store. Google у своєму дописі в блозі зазначає, що знижка буде поновлюватися щороку, якщо ви продаєте в додатку менше ніж 1 мільйона доларів на рік.

Цей крок зменшення плати за послугу Google Play допоможе новим розробникам. Розробники можуть збільшити зростання своїх додатків, додавши потужність сервера, найнявши більше інженерів тощо. Важливо сказати вам, що в листопаді минулого року Apple також зменшила комісію за покупки в додатках до 15%. Знижена комісія застосовується лише для розробників, які заробляють менш як 1 мільйона доларів на рік. Для розробників, які заробляють більше ніж 1 мільйона доларів на покупках в додатках, Apple все одно скорочує 30% доходу як комісію.

Повертаючись до плати за сервіс Google Play, розробники Індії, які використовують платіжну систему Google Play для продажу цифрових товарів, почнуть отримувати вигоду з липня 2021 р. Зниження плати за сервіс Google Play набуде чинності в липні 2021 р. Зрештою, Google у своєму дописі в блозі зазначає, що „як платформа ми не досягаємо успіху, якщо це не вдається нашим партнерам”.

Google заявляє, що вони поділяться розгорнутими детальними рекомендаціями, щоб забезпечити 15% плати за послуги Google Play найближчими днями.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: