Чи припинить Samsung випуск серії Galaxy Note? Ось його офіційна відповідь

За повідомленням агентства новин Yonhap, керівники Samsung Electronics заявили в середу, що Samsung не відмовиться від своєї серії Galaxy Note. Однак компанія може не випустити нову модель цього року. Останні місяці ходили чутки, що Samsung може відмовитися від своїх телефонів серії Galaxy Note. Ця серія має функцію стилуса S-Pen і переналаштовує свою лінійку смартфонів високого класу.

У січні цього року, після того, як Samsung випустила смартфон Galaxy S21 високого класу, який підтримує стилус, такі припущення стали ще більш розгуляними. Однак Ко Дон Джин, керівник ІТ-бізнесу та мобільного зв’язку Samsung Electronics, заявив сьогодні, що продукти серії Samsung Galaxy Note залишаться живими. Однак він визнав, що нові моделі можуть надійти лише наступного року.

Хто поспішав поховати Galaxy Note Series? Нові моделі з’являються … У 2022 році

Давно Samsung не має собі рівних на ринку смартфонів із великим екраном завдяки своїй серії Note. Останній має щонайменше три точки продажу – великий екран, акумулятор великої місткості та підтримку стилуса. Однак Samsung (і не тільки він) випустив кілька телефонів зі складним екраном, які поставлялись із більшими екранами. Деякі моделі лінійки Galaxy S (і навіть деякі складані телефони) підтримують S Pen. А телефони Samsung завжди хвалились своїм добре контрольованим споживанням енергії. То чи є підстави тримати серію Note? Розглядаючи ці аргументи, Galaxy повинна скасувати виробництво нових моделей лінійки Note. Чесно кажучи, ми чули забагато чуток щодо цього питання. Але сьогодні агентство новин Yonhap оголосило, що керівники Samsung Electronics заявили, що не відмовляться від серії смартфонів Galaxy Note. Хоча компанія може не випускати нові моделі цього року.

В останні місяці ходили чутки про те, що Samsung може відмовитися від своїх телефонів серії Galaxy Note із функцією стилуса S-Pen і переконфігурувати свою лінійку смартфонів високого класу за допомогою складних телефонів Galaxy Z та термінальних пристроїв Galaxy S.

У січні цього року, після того, як Samsung випустила смартфон Galaxy S21 високого класу, який підтримує стилус, такі припущення стали ще більш розгуляними.

Ко Дон Джин підтверджує

Однак Ко Дун Джин, керівник ІТ-бізнесу та мобільного зв’язку Samsung Electronics, заявив сьогодні, що продукти серії Samsung Galaxy Note продовжуватимуть випускатися. Однак, схоже, цього року вони пропустять.

“На нас може бути великий тиск випустити дві флагманські моделі, що підтримують S-Pen, протягом року, тому запуск нової серії Galaxy Note може не відбутися у другій половині цього року”, – сказав Кох у річній зустрічі акціонерів Samsung у Сувоні.

Він також додав, що період запуску Galaxy Note може відрізнятися від минулої практики. Але це дуже важлива категорія для компанії. Тож наразі вони не планують його розряджати.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: