В майбутньому можна буде керувати автомобілем на базі мікросхеми Samsung

Samsung Electronics нещодавно придбала проєкт з розробки мікросхем для самохідних автомобілів наступного покоління Waymo, зазначає джерело.

Мова йде про процесор, який буде обробляти дані від різних датчиків на машині. Він також буде керувати певними функціями, обмінюючись даними з центрами управління Waymo в режимі реального часу.

Розробкою чіпа буде займатись Business LSI Custom SOC Business Team, тобто це буде не просто якась система Exynos SoC із конкретним програмним забезпеченням. На жаль, деталей поки що немає.

 

В майбутньому можна буде керувати автомобілем на базі мікросхеми Samsung

Mercedes-Benz відкликає понад 1 мільйон автомобілів, проданих між 2016 і 2021 роками

Останній звіт показує, що Mercedes-Benz America відкликає 1,29 мільйона автомобілів через несправність програмного забезпечення eCall. Звіт від автомобіля та водія стверджує, що ця несправність не дасть точного розташування автомобіля у випадку аварії. Зрештою, це може призвести до втрати житла мешканців.

В майбутньому можна буде керувати автомобілем на базі мікросхеми Samsung

За даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху, відкликання охоплює транспортні засоби, продані з модельних років 2016 по 2021 рік. Список включає CLA-клас, GLA-клас, GLE-клас, GLS-клас, SLC-клас, A-клас, GT- Автомобілі класу, C-класу, E-класу, S-класу, CLS-класу, SL-класу, B-класу, GLB-класу, GLC-класу та G-класу.

За даними Mercedes-Benz, наразі немає повідомлень про матеріальну шкоду чи тілесні ушкодження внаслідок цієї несправності. Компанія також працює над безкоштовними оновленнями програмного забезпечення, які будуть розгортатися OTA або в дилерському центрі. Відкликання розпочнеться 6 квітня.

Mercedes-Benz зазначив, "тимчасовий обвал джерела живлення модуля зв'язку, спричинений аварією, може призвести до того, що транспортний засіб може бути неправильним під час потенційного екстреного дзвінка... Однак інші функції автоматичного та ручного екстреного дзвінка залишаються повністю робочими".

Десь минулого року Mercedes-Benz Europe довелося розслідувати несправність своєї автоматичної системи eCall. Тоді слідство виявило, що було кілька випадків, коли його система передавала неправильне місце розташування автомобіля.

Mercedes-Benz працює досить добре, і її продукція знаходиться в різних куточках світу. На цей момент інформації про деталі відкликання немає. Однак найближчими тижнями ми очікуємо отримати більше інформації щодо відкликання.

Mercedes-Benz співпрацює з виробниками телефонів

Хоча ми знаємо Mercedes-Benz як "автомобільну компанію", вона також співпрацює з компаніями, що займаються розробкою смартфонів. Однак ці корпорації не повинні мати “Benz Phone”. Минулого року Xiaomi та Mercedes-Benz досягли домовленості, згідно з якою Xiaomi Mi 10 Ultra з’єднається з позашляховиками Mercedes-Benz, щоб вирушити в подорож неперевершеним дослідженням зображень.

Xiaomi Mi 10 Ultra є вершиною 10-ї річниці Xiaomi, а також найвищим рівнем можливостей обробки зображень смартфона Xiaomi. Ця співпраця з Mercedes-Benz є ще одним стимулом для її іміджу високого класу.

Варто згадати, що Лей Цзюнь (генеральний директор Xiaomi) також є власником Mercedes-Benz. Ще у 2017 році Лей Цзюнь зробив селфі з Redmi Note 5A на Weibo. Деякі користувачі за деталями сидіння та інтер'єру впізнали, що Лей Цюнь їхав на Maybach S600.

Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: