Серія Huawei P50 / Pro отримала “дату запуску”

Було багато звітів щодо майбутньої серії Huawei P50. Згідно з попередніми припущеннями, ці смартфони надійдуть у квітні. Однак нещодавній звіт з Китаю стверджує, що серія Huawei P50 / Pro не надійде у квітні чи червні. Це не викликає припущень, що китайський виробник випустить ці пристрої в травні. На жаль, ця "дата запуску" подібна до будь-якої іншої попередньої спекуляції. Однак витоку, цілком добре з витоками Huawei, тому слід звернути увагу на припущену дату травня.

Витік серії Huawei P50

Нещодавно OnLeaks надає нам новий вигляд завдяки новому витоку на Huawei P50 Pro. З зображень ми не можемо пропустити величезний модуль задньої камери. Цей модуль використовує величезну довгасту форму з парою круглих горбків.

Серія Huawei P50 / Pro отримала “дату запуску”
Що стосується дизайнерських матеріалів, Huawei P50 Pro використовуватиме скляну задню панель, а також металевий каркас. Дисплей цього пристрою буде являти собою 6,6-дюймовий трохи вигнутий екран з дуже тонкими рамками та підборіддям.

Особливості Huawei P50 Pro

  • Скляна задня панель
  • Металевий каркас з плоскими краями зверху та знизу
  • 159 x 73 x 8,6 мм (10,3 мм із задньою камерою)
  • 6,6-дюймовий дисплей з трохи вигнутими краями
  • Орієнтована на одну дірочку селфі-камера
  • Надзвичайно тонкі рамки
  • Тонке підборіддя
  • Під дисплеєм датчик відбитків пальців
  • Подвійні динаміки на верхній і нижній рамі
  • ІЧ-бластер

Серія Huawei P50 готова до масового виробництва

У Китаї бізнес зі смартфонами не дуже добре працює через заборону США. Однак компанія не повністю закриє свій бізнес зі смартфонами. Нещодавно компанія продала свій суб-бренд Honor іншій китайській фірмі, і, схоже, це найкраще, що вона зробить. Попри дуже низькі продажі за межами Китаю, компанія все ще випускає нові смартфони. В останньому звіті стверджується, що Huawei повністю готова випустити свій наступний флагманський смартфон, серію Huawei P50.

Серія Huawei P50 / Pro отримала “дату запуску”
За повідомленням @Teme, проєкт прототипу для цієї серії готовий. Крім того, ця серія дуже скоро почне масове виробництво. Однак звіт також показує, що серія Huawei P50 матиме лише три версії. Компанія випустить Huawei P50, P50 Pro та P50 Pro +. З точки зору специфікацій, те, що ми знали як “Lite” модель у попередньому поколінні, буде новою стандартною версією. Крім того, стандартною версією попередніх поколінь буде нова модель Pro, тоді як модель попереднього покоління Pro буде новою моделлю Pro +.

Серія Huawei P50 / Pro отримала “дату запуску”

Teme стверджує, що точки продажу цієї серії включають якість екрану, нову надчутливу систему задньої камери та нові ігрові функції. Його витік також містить інформацію про процесор цієї серії. Він стверджує, що Huawei P50 (стандартна модель) буде використовувати чіп Kirin 9000E. Однак P50 Pro і P50 Pro + будуть поставлятися з Kirin 9000 SoC.

Повідомлялося, що Huawei отримає новий модуль RYYB для виробництва. Таким чином, цілком ймовірно, що компанія використовуватиме цю технологію для нової суперсенсорної задньої камери Huawei P50.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: