Рендери POCO X3 Pro демонструють невтішний дизайн

POCO готовий до запуску нових пристроїв. Вони розкрили дату запуску, яка є 22 березня для світового та 30-го для індійського ринку. POCO офіційно не повідомляє, скільки пристроїв ми побачимо, поки ми очікуємо побачити 2 нові телефони POCO. Одним з них буде Redmi K40 з ребрендингом POCO F3 / POCO F3 Pro. У той час як інший повинен бути абсолютно новим POCO X3 Pro. Рендери POCO X3 Pro просочились завдяки Ішану Агарвалу.

На жаль, рендери мене не вразили. Ну, подивіться самі. Хіба це не схоже на POCO X3 NFC? Так, суперечливий дизайн POCO X3 нікуди не дінеться. Натомість він буде використовуватися і у версії Pro. Багато людей не люблять модуль камери POCO X3 NFC. Крім того, великий брендинг POCO теж непривабливий. На жаль, ці речі все ще присутні на POCO X3 Pro. У будь-якому випадку, якщо телефон надає цінність, тоді ми можемо засвоїти дизайн. Є трохи інформації про прийдешній пристрій, яку ми отримуємо з візуалізації.

1. Новий колір

Нещодавно запущена серія Redmi Note 10 представила варіант бронзового кольору. Що, на мій погляд, просто вражає. Ну, візуалізація передбачає, що цей варіант кольору буде доступний і на X3 Pro. Він виглядає світлішим за бронзовий колір Note 10 Pro, але все ще виглядає преміум. Згідно з витоками, цей колір буде називатися Metal Bronze. Поки два інших варіанти – Frost Blue та Phantom Black.

2. Налаштування чотирьох камер на 48 Мп

Модуль камери виглядає точно так, як на POCO X3 NFC. Але якщо збільшити масштаб, ви побачите фірмовий знак “48MP AI Super Camera” у верхній частині модуля камери. Витоки також припустили, що цей телефон буде мати 48-мегапіксельний основний датчик. Варто зауважити, що ванільний POCO X3 NFC має 64-мегапіксельний основний шутер. Ну, ми досі не знаємо, який саме датчик точно використовується на X3 Pro. Але я не думаю, що це буде дуже високий 48-мегапіксельний сенсор. Наскільки я думаю, X3 Pro піде на компроміс щодо камери і, звичайно, дизайну цього потужного процесора Snapdragon 860.

У двох словах, дизайн не найкращий. Але для геймерів цей телефон повинен бути смачним, якщо він дійсно постачається з чипсетом Snapdragon 860. Згідно з витоками даних, цей телефон починається з € 269 за варіант 6 / 128GB (~ $ 320). Тоді як варіант 8/256 ГБ коштуватиме 319 євро (~ 380 доларів). Повідомте нам свої думки щодо дизайну X3 Pro у розділі коментарів нижче!

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua