Аналітики бачать проблеми для Netflix, оскільки він обмежує спільний доступ до паролів

Повідомлялося, що Netflix працює над новими функціями своєї платформи. Мета цієї функції є конкретною – обмежити користувачів до спільного використання паролів облікових записів та змусити глядачів, які не платять, підписатися. Прес-секретар Netflix заявив: “Метою цієї конструкції є забезпечення того, щоб користувачі отримали дозвіл на використання облікових записів Netflix”.

Ось що має сказати Уолл-стріт з цього питання “Скільки людей стануть платними користувачами?”. Аналітики вважають, що Netflix може зіткнутися з проблемами з цим новим правилом. Рівень невизначеності дуже високий, і конкуренти Netflix пильнують і змагаються за користувачів.

Звичайно, ми не очікуємо, що темпи зростання Netflix продовжуватимуться і після пандемії. Оскільки більше людей отримують вакцини, вони відновлять звичну діяльність, а блокування спільного використання паролів зашкодить переговорній силі Netflix.

Скільки людей ділиться акаунтами з сторонніми людьми (людьми поза сім’єю)? Яке співвідношення? Ці питання заслуговують на увагу. Аналітичний центр Bloomberg вважає, що в США налічується 74 мільйони користувачів Netflix, з яких близько 29-30% діляться акаунтами, тоді як Magid підрахував, що ця частка складає близько третини.

Щоб отримати додаткову інформацію про Netflix, а також про інші програми, натисніть тут

Обмін паролями на Netflix є досить поширеним явищем

Умови використання Netflix дійсно забороняють користувачам ділитися паролями з людьми поза домом, але багато людей все ще роблять. Ще у 2020 році генеральний директор Netflix Грег Петерс заявив The Wall Street Journal, що Netflix контролюватиме спільний доступ до паролів.

Постачальник послуг потокового передавання також має обмеження щодо кількості пристроїв, які можуть одночасно відтворювати потоковий вміст. Базовий пакет у $ 8,99 обмежує відтворення одного пристрою, тоді як пакет у $ 13,99 дозволяє відтворювати на двох пристроях. Пакет за $ 17,99 дозволяє відтворювати до чотирьох пристроїв.

Завжди існують умови та умови для потокових платформ щодо декількох профілів. Ці терміни, як правило, обмежують профіль людям, що перебувають в одному домогосподарстві. Такі сервіси, як Netflix, HBO Go, Amazon Prime та Disney +, мають такі послуги.

Ще у 2016 році Гастінгс сказав: «Спільний доступ до паролів – це те, з чим потрібно навчитися жити, тому що існує стільки законного обміну паролями, як ви ділитесь зі своїм чоловіком / дружиною, зі своїми дітьми, тому немає яскравої лінії, і у нас все добре як є.”

Однак станом на 2019 рік компанія вже розглядала питання спільного використання паролів. Тоді великих планів оголосити про щось нове не було. Зараз у постачальника потокових послуг понад 200 мільйонів абонентів у всьому світі. Тільки у 2020 році він отримав близько 27 мільйонів нових абонентів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua