ⓘ Transcend представляє високопродуктивний твердотільний накопичувач PCIe M.2 MTE240S для геймерів і творців відео

Геймінг сьогодні швидко розвивається. А в зв'язку з ростом популярності різних соціальних мереж набирає обертів також і створення всілякого відеоконтенту. На тлі цього не дивно, що збільшується необхідність у швидких і надійних накопичувачах. І щоб задовольнити ці зростаючі потреби, компанія Transcend Information, Inc. (Transcend®), провідний бренд цифрових пристроїв зберігання і мультимедіа, з гордістю оголошує про випуск твердотільного накопичувача (SSD) PCIe M.2 MTE240S.

Створений відповідно до останніх специфікацій PCIe 4.0 і виготовлений з використанням високоякісної флеш-пам'яті 3D NAND, MTE240S забезпечує виняткову швидкість передачі даних до 3800 МБ/с. Цей твердотільний накопичувач, ємність якого може досягати до 1 ТБ, оснащений ультратонким графеновим радіатором, що забезпечує надійне зберігання даних як для геймерів, так і для творців контенту.

Висока швидкість 3800 МБ/с для безперебійної роботи

Відповідно до специфікації NVMe 1.4, MTE240S оснащений новітнім інтерфейсом PCIe Gen4 x4 і 4-канальним контролером, завдяки чому забезпечується вражаюча продуктивність – швидкість читання до 3800 МБ/с і запису до 3200 МБ/с. Завдяки такому накопичувачу, значно знижується час очікування системи. Геймери отримають конкурентну перевагу, в той час як творці відео зможуть швидше обробляти створюваний ними контент.

Графеновий радіатор для ефективного охолодження

Transcend MTE240S оснащений ультратонким графеновим радіатором, який підтримує необхідну температуру компонентів під час високошвидкісних операцій. Робоча температура залишається в прийнятному діапазоні, що виключає вплив нагріву на продуктивність. При цьому механізмом динамічного терморегулювання постійно здійснюється контроль температури. Це дозволяє не тільки підвищити загальну стабільність системи, але і продовжити термін служби накопичувача.
Крім цього MTE240S також використовує LDPC-кодування, покликане забезпечити цілісність даних. Наявність всіх цих технологій означає підвищення безпеки і надійності інформації, що зберігається, що дуже важливо для геймерів і творців контенту.

Програмне забезпечення SSD Scope

Фірмове програмне забезпечення SSD Scope, яке можна безкоштовно завантажити з веб-сайту Transcend, було спеціально розроблено для відстеження стану твердотільного накопичувача. SSD Scope дозволяє переглядати інформацію про накопичувач і про статус S.M.A.R.T., запускати діагностичне сканування, безпечно видаляти дані, оновлювати прошивку, включати TRIM, здійснювати клонування системи і виконувати інші подібні дії.

Гарантія та ємність

Transcend MTE240S може мати ємність 500 ГБ та 1 ТБ. На накопичувач поширюється п'ятирічна обмежена гарантія.

Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: