Перший складний смартфон Xiaomi з’явився в нових фото

Багато виробників смартфонів планують випустити смартфони зі складними екранами цього року. Однією з них є Xiaomi, яка представила прототип складного смартфона ще у 2019 році, але комерційний ще не вийшов.

У мережі з’явилось концепт-арт передбачуваного смартфона Xiaomi зі складним екраном, який за дизайном нагадує Samsung Galaxy Z Flip. Разом з тим зовнішній екран цього смартфона набагато більший, тому на нього можна розмістити більше корисної інформації. Дизайн основної камери скопійований з Xiaomi Mi 11, є три датчики зображення та світлодіодний спалах у квадратному блоці.


Раніше повідомлялося, що перший складний смартфон Xiaomi матиме дизайн, який може краще захистити гнучку панель. Крім того, на головному екрані не буде жодних отворів. Очікується, що складаний телефон Xiaomi використовуватиме гнучку OLED-панель Samsung.

Джерела стверджують, що це буде найдоступніший смартфон із гнучким екраном на ринку.

Xiaomi – це третій у світі бренд смартфонів, серія Redmi Note перевищує 200 мільйонів постачань

Китайська компанія Xiaomi була першою компанією, яка випустила флагман з чипсетом Snapdragon 888 від Qualcomm. Бренд представив Mi 11 в грудні разом з MIUI 12.5. Нещодавно компанія офіційно оголосила про новий флагман для світових ринків, поряд з відповідною версією MIUI, розробленою для світової аудиторії. Окрім нової версії програмного забезпечення та флагмана, компанія використала можливість розкрити подробиці про свій прогрес. Попри пандемію, яка спустошила ринок минулого року, марці вдалося стати третьою за величиною маркою смартфонів у світі. Бренд Redmi також побив деякі рекорди минулого року.

Згідно з повідомленням бренду, це перша марка смартфонів на десяти ринках, серед яких Індія є однією з найбільш помітних. До того, вона досягла принаймні третьої позиції на 36 ринках. Китайський гігант також є найбільш гінкою маркою у сегменті високого класу із дивовижним зростанням у 3639% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року в третьому кварталі 2020 року.

Xiaomi інвестувала у відділ досліджень та розробок та вдосконалила процес виробництва

У період з останнього кварталу 2019 року до третього кварталу 2020 року Xiaomi інвестувала понад 1,3 млрд доларів у відділ досліджень та розробок. Як результат, 2143 тестування камер, які тривали від 3 до 4 днів, були повністю автоматизовані. В цей час бренд здатний протестувати свої камери лише за один день. Бренд також вдосконалив свої камери та програмне забезпечення. Наприклад, Xiaomi Mi 10 Pro утримував перше місце в рейтингу камер DxOMark протягом 48 днів. Mi 10 Ultra був на вершині майже два з половиною місяці. Mi 11 також добре показав себе на вебсайті тестів камер. Аудіолабораторія також успішно працює. Mi 10 Pro був найкращим телефоном у тестах DxO Audio протягом більшої частини 2020 року. Бренд також має більше лабораторій для розробки 5G, дисплеїв та такий, що покращує загальну стабільність телефону.

Окрім телефонів фірми Mi, які досить добре працюють у сегменті високого класу, філія компанії Redmi також приносить багато грошей. На сьогодні серія Redmi Note відправила понад 200 мільйонів одиниць по всьому світу. Для порівняння, ця цифра становила лише 140 мільйонів у листопаді минулого року та 100 мільйонів у жовтні 2019 року. Ми очікуємо, що ці цифри досягнуть нового вищого рівня у 2020 році з приходом серії Redmi Note 10.  Так само як китайська серія Redmi Note 9; ми очікуємо, що Redmi представить принаймні два смартфони 5G у серії Redmi Note 10.

Варто зазначити, що зростання Xiaomi також відбувається у світлі загибелі Huawei. Однак ми повинні віддати належне першому за те, що він знав, як використати найкращу можливість.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua