[Hot Fix] OxygenOS 11.1.1.1 починає розповсюджуватися для OnePlus Nord

OnePlus починає випускати OxygenOS 11.1.1.1 на базі Android 11 на OnePlus Nord. Раніше цього місяця компанія випустила OxygenOS 11 на базі Android 11. Але після повідомлень про помилки багатьох користувачів OnePlus призупиняє це оновлення. Тепер OnePlus знову починає випускати оновлення з виправленнями. Оновлення постачається з версією прошивки OxygenOS 11.1.1.1.AC01DA в Індії, OxygenOS 11.1.1.1.AC01BA в Європі та OxygenOS 11.1.1.1.AC01AA для глобальних варіантів.

Оновлення OnePlus Nord OxygenOS 11.1.1.1 включає всі переваги Android 11, що включає роботу однією рукою, покращений макет, налаштування та багато іншого. Основні особливості, а саме: новий вдосконалений темний режим, Always-On-Display, OnePlus Scout, Work-Life Balance Mode, Pro Gaming Mode та багато іншого.

Повний журнал змін оновлення OxygenOS 11.1.1.1 ми опублікували нижче

Система

 • Оновлення до версії Android 11
 • Абсолютно новий дизайн інтерфейсу приносить вам більш комфортний досвід із різними оптимізаціями деталей
 • Оптимізована стабільність деяких сторонніх додатків та покращений досвід роботи

Навколишній дисплей

 • Нещодавно доданий стиль годинника Insight, спільне творіння зі Школи дизайну Парсонса. Він змінюватиметься залежно від даних про використання телефону (Перейдіть до: Налаштування – Налаштування – Годинник на зовнішньому дисплеї)
 • Нещодавно доданий екран “Полотно”, що постійно відбивається, який може виділити контур об’єкта з будь-якої фотографії та відбити його на заблокованому екрані (Перейдіть до: Налаштування – Налаштування – Шпалери – Полотно – Виберіть попередній перегляд фотографії, і його можна створити автоматично)

Темний режим

 • Додано комбінацію клавіш для темного режиму, натисніть швидке налаштування, щоб увімкнути.
 • Тепер підтримується автоматичне ввімкнення функції та налаштування діапазону часу. (Перейдіть до Налаштування – Дисплей – Темний режим – Увімкнути автоматично – Автоматично вмикати від заходу до сходу / Спеціальний діапазон часу)

Полиця

 • Новий інтерфейс полиці
 • Нещодавно доданий віджет про погоду з розумнішим ефектом анімації

Галерея

 • Нещодавно додана функція Story, яка може автоматично створювати щотижневі історії за допомогою місцевих фотографій та відео
 • Оптимізована швидкість завантаження для покращення досвіду попереднього перегляду зображення

У повідомленні на форумі компанія зазначає, що користувач повинен зарядити OnePlus Nord понад 30%, а ваш смартфон повинен мати 3 ГБ пам’яті для оновлення. Ми також рекомендуємо вам перед початком завантаження оновлення під’єднатися до стабільної мережі Wi-Fi, щоб уникнути оплати за передачу даних.

Оскільки оновлення поступове, спочатку воно буде розповсюджене для невеликої кількості користувачів. Після цього розпочнеться ширше впровадження. Тому не панікуйте, якщо сповіщення про оновлення не з’явиться на екрані вашого смартфона.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: