Тепер Skype підтримує активне шумопоглинання та багато іншого

Раніше сьогодні Microsoft висунула 8.0.76.48 попередню версію для Skype для Windows. Це оновлення приносить багато покращень. Найголовніше, що вперше додаток тепер підтримує активну функцію зменшення шуму. Це зробить це зручним для користувачів у галасливих умовах. Звичайно, екологічний шум більше не буде суттєво впливати на відеоконференції та дзвінки користувачів. Крім того, версія попереднього перегляду також пропонує деякі оновлення та вдосконалення функцій.

Skype 8.70.76.48 Попередній перегляд журналу змін:

  • Фоновий шум на ваших засіданнях? Нема проблем. Зараз у нас скасовування шуму!
  • Менше паролів. Додавання підтримки WAM до Windows 10, щоб ви могли перемикатися між кількома обліковими записами без запиту вводити пароль кожного разу.
  • Подивіться, хто телефонує. Ми додали кнопку учасників до дзвінків Skype, щоб ви могли бачити, хто бере участь у дзвінку.
  • Ми також перенесли налаштування, пов’язані з конфіденційністю, в одну категорію конфіденційності верхнього рівня в додатку.
  • Більше покращення продуктивності.

За даними Microsoft, наступні нові функції розробляються і будуть доступні найближчим часом:

  • Підтримує Skype на Safari
  • Підтримує Skype у браузерах на базі Chromium
  • Для підтримки розмиття фону для Skype для Інтернету
  • Можливість блокування зустрічі
  • Пошук контактів за номером телефону

Оновлення має бути доступним на настільних ПК та мобільних пристроях. Що стосується оновленої програми, її можна знайти в магазині тут.

Microsoft заявила, що найновіші функції незабаром будуть доступні на робочому столі та мобільному телефоні Skype. Остання версія версії Windows – 8.68.0.96. Крім того, версію Skype для UWP можна також завантажити з магазину Microsoft App Store.
Щоб отримати додаткову інформацію про Skype, а також про інші програми, натисніть тут

Оновлення Windows 10 версії 2004 нарешті доступне для всіх

Microsoft дуже поступово випустила найбільше оновлення своєї операційної системи минулого року – травневе оновлення Windows 10 (версія 2004).

І лише зараз, через 8 місяців після звільнення; Microsoft оголосила, що оновлення Windows 10 травня 2020 року нарешті готове до «широкого розгортання».

По суті, це означає, що Windows 10 версії 2004 позбавлений основних помилок для більшості конфігурацій; і готовий до встановлення на всіх ПК.

Спочатку корпорація Майкрософт не надала оновлення для Windows 10 травня 2020 року для всіх ПК. Ця версія закінчилася довгим списком визнаних проблем; і компанія заблокувала розповсюдження до систем з певними параметрами. Попри всі обмеження, користувачі стикалися з Блакитними екранами смерті з різних причин; відмова від роботи з браузером Google Chrome та інші подібні проблеми.

Робота з усунення численних критичних збоїв велася протягом багатьох місяців і лише в січні 2021 року; всі замки та заборони встановлення були зняті.

Статус «широко розповсюджений» також означає, що користувачі тепер можуть безпосередньо інсталювати оновлення Windows 10 May 2020 на попередній версії Windows 10, навіть якщо ПК має проблеми із сумісністю.

Тим часом Microsoft готується до запуску наступного великого оновлення – Windows 10 21H1. Ми очікуємо випуску у травні чи червні.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( 1 оцінка, середнє 5 з 5 )
GizChina.Com.Ua