Nokia проведе 8 квітня онлайн-конференцію щодо нового продукту

Офіційний веб-сайт Nokia нещодавно випустив плакат із повідомленням про те, що випуск нового продукту Nokia відбудеться в Інтернеті 8 квітня 2021 року. На плакаті видно спину чоловіка в лісі, але він не виявляє жодного пристрою. Тема конференції – “Зберігайте довіру до любові”. Ми очікуємо, що компанія випустить різноманітну продукцію.

Нещодавно Nokia підписала стандартну угоду про ліцензування патенту на відео із Samsung. За словами Nokia, вона буде ліцензувати патенти на справедливій, розумній та недискримінаційній основі. Це дозволить іншим компаніям використовувати накопичені результати патентування за нижчою ціною.

Мобільний телефон Nokia G10 раніше був сертифікований в Малайзії під кодовою назвою “TA-1334”. Очікується, що цей телефон використовуватиме 6,4-дюймовий екран і 48-мегапіксельну задню чотирикамерну камеру. Інші технічні характеристики цього пристрою подібні до Nokia 5.4.
За два роки Nokia звільнила понад 10 тис. Співробітників – найбільше вразила Китай

На відміну від шведського конкурента Ericsson, у своїх квартальних фінансових звітах Nokia не повідомляла, скільки працівників вона мала. У минулому році це приховувало зниження загальної вартості робочої сили Nokia на 500 мільйонів євро (597 мільйонів доларів) на рік. Однак в останньому щорічному звіті, опублікованому Nokia, видно, що майже 5000 робочих місць було скорочено в 2019 році, а минулого року зникло понад 6000 робочих місць.

Звіт показує, що кількість звільнень від компанії Nokia досягла 11044, в результаті чого середня кількість працівників Nokia у 2020 році становила 92 039. Це означає, що загальна кількість його працівників скорочується на 11% лише за два роки. Регіональний аналіз показує, що показники зайнятості у всьому світі знизились, але найбільший спад зазнав Китай. Торік кількість працівників у Китаї впала на 12% – до 13 749, зменшившись майже на 3500 з 2018 року.

Співробітники компанії в Америці також суттєво скоротились, зменшившись на 9% у 2020 році та зменшившись на понад 2800 посад з 2018 року.

Nokia не сказала нічого про масштабне звільнення

У звіті компанія не згадала про скорочення витрат. “В останні роки, коли ми коригували свою стратегію у відповідь на бізнес-цілі та діяльність, наша робоча сила коливалась”. Це єдине твердження компанії щодо коригувань. Тут не згадується жодна форма звільнення.

Доброю новиною для інвесторів є те, що рентабельність операційного прибутку Nokia майже подвоїлася до 4% у 2020 році, хоча продажі впали на 6% і склали близько 21,9 млрд євро (26,1 млрд доларів). Два роки тому фінський виробник мав операційні збитки в 59 мільйонів євро (70 мільйонів доларів). До 2020 року вона отримала прибуток щонайменше 885 мільйонів євро (1,1 мільярда доларів).

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: