Обіцянка 4-річного оновлення програмного забезпечення Samsung для смартфонів Galaxy приносить примху!

Минулого місяця Samsung оголосила, що запропонує чотири роки програмної підтримки для декількох пристроїв Galaxy. Chaebol приділяє додаткову увагу своїй програмній грі з тих пір, як випустив програмне забезпечення OneUI. Будь-який смартфон Galaxy, випущений з 2019 року, є частиною цієї нової програмної підтримки. Раніше Samsung обіцяв три основні оновлення програмного забезпечення для цих самих пристроїв.

Три основні оновлення Android разом із чотирма роками оновлень безпеки видаються досить привабливими, але є кришка. Ось що нещодавно анонсувала компанія Samsung щодо чотирьох років обіцянки підтримки програмного забезпечення.

Пояснюється підтримка програмного забезпечення Samsung Galaxy на чотири роки!

Як ви вже здогадалися, Samsung пропонує два-три основних оновлення залежно від моделі вашого смартфона або планшета. Згідно з новою інформацією від самого Samsung, компанія планує пропонувати щомісячні виправлення безпеки для своїх смартфонів високого класу та корпоративних пристроїв. Для флагманів середнього та старшого рівня Samsung буде пропонувати щоквартальні оновлення. Коли ми наближатимемось до кінця терміну, компанія буде надсилати оновлення все рідше. Це означає, що ми розглядаємо виправлення системи безпеки раз на два роки, тобто два оновлення на рік.

Той факт, що Samsung все ще пропонує два оновлення протягом року на четвертому терміні, досить хороший. Це справді краще, ніж взагалі не оновлювати програмне забезпечення. Більше того, більшість брендів Android все ще не обіцяють нічого подібного. Було б цікаво подивитися, чи вдасться Samsung встигнути за новою обіцянкою. Пристрої Galaxy, випущені в 2017 та 2018 роках, вже є частиною виправок безпеки, що проходять раз на два роки Ось список цих пристроїв.

  • Galaxy S8 Lite, Note FE
  • Galaxy A6, A6 +, A7 (2018), A8 + (2018) A8 Star, A8s, A9 (2018)
  • Samsung Galaxy J2 Core, J3 (2017), J3 Top, J4, J4 +, J4 Core, J5, J6, J6 +, J7, J7 Duo, J7 Prime 2, J7 Pop, J7 Max, J7 Neo, J7 +, J8
  • Samsung GalaxyM10, M20
  • Tab A, Tab A 10.5, Tab S3, Tab S4, and Tab E 8 Refresh

Всі ці пристрої датуються 2017 або 2018 роками. З огляду на це, Samsung буде продовжувати додавати більше пристроїв до списку в найближчі місяці.

Samsung агресивно натискає на програмне забезпечення One UI 3.1

Південнокорейський гігант вже активно використовує своє останнє програмне забезпечення One UI 3.1. Компанія вже висвітлювала флагманські пристрої і зараз зосереджується на середніх рейнджерах та бюджетних пропозиціях. Нещодавно Samsung випустила оновлення до Galaxy M31 на індійському ринку.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( 3 оцінки, середнє 3.67 з 5 )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: