Версія Google Chrome для Android збільшує швидкість запуску на 13%

Нещодавно Google випустив версію 89 браузера Chrome. Ця версія постачається з декількома оновленнями, включаючи оптимізацію файлів конфігурації, список читання тощо. Вона також додає деякі вдосконалення для настільних пристроїв. Крім того, це оновлення покращує управління пам’яттю та продуктивність у Chrome 89 для Android. Одним з удосконалень є “заморожування вкладок”. Google стверджує, що коли активна функція “заморожувати вкладки”, швидкість запуску версії браузера Chrome для Android зросте на 13%.

Google Chrome тепер може зберігати легкі вкладки, які за розміром схожі на знімки екрана. Він також підтримує такі операції, як прокрутка, масштабування та клацання посилань. Коли браузер запускається, ці “заморожені вкладки” відкриваються за замовчуванням, а інші вкладки завантажуються у фоновому режимі. Це дозволить користувачеві швидше зайти на сторінку.

Крім того, Chrome 89 для Android зменшить ймовірність збоїв, збільшить використання пам’яті на 5% і швидкість завантаження сторінки на 2%. Варто згадати, що Google оголосив, що ввімкне 64-розрядний Chrome для пристроїв з Android 10 або новішої версії та 8 ГБ або більше пам’яті. Швидкість завантаження сторінок та браузерів можна збільшити на 8,5%, а затримки прокрутки та введення та плавність – на 28%.

Chrome OS святкує своє 10-річчя та отримує багато нових функцій

При підключенні відбивається панель із доступом до основної інформації смартфона, включаючи підключення та інформацію про заряд акумулятора. Ви можете зателефонувати до свого загубленого смартфона зі свого Chromebook, швидко “поділитися” доступом до Інтернету, переглянути останні сторінки у браузері Chrome на своєму смартфоні, відповісти на текстові повідомлення тощо.

Функція Wi-Fi Sync стала доступною для широкого кола пристроїв. Це дозволяє автоматично підключатись до мережі Wi-Fi, яку користувач налаштував на смартфоні чи інших пристроях під управлінням ОС Chrome.

Іншим важливим нововведенням є підтримка технології Nearby Share, яка дозволяє швидко та зручно обмінюватися даними між Chromebook та смартфонами Android. Google обіцяє запустити цю функцію в ОС Chrome протягом найближчих місяців; роблячи Nearby Share повноцінним конкурентом AirDrop від Apple.

Новий інструмент захоплення екрану доступний на панелі швидких налаштувань. Ви можете вибрати точну область на екрані, робити знімки екрана, створювати відеозаписи із записом на екрані; які будуть збережені в буфері обміну. Зараз сам буфер обміну зберігає до п’яти об’єктів, скопійованих користувачем. Також елементи керування відтворенням мультимедійного вмісту тепер також присутні на панелі швидких налаштувань.

Спільне використання файлів, зображень та посилань між програмами та браузером стало простішим за допомогою кнопки Поділитися. Функція «Столи» також отримала оновлення. Він додає підтримку до восьми віртуальних робочих столів та новий режим огляду для швидкого перемикання між ними. Після перезапуску ноутбука вікна на різних робочих столах будуть відновлені. І це далеко не всі нововведення ОС Chrome, представлені вчора компанією Google.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: