У четвертому кварталі 2020 року Huawei домінує на китайському ринку носимих пристроїв

Сьогодні IDC оприлюднила щоквартальний звіт про відстеження ринку носимого ринку Китаю за четвертий квартал 2020 року. Звіт показує, що в четвертому кварталі 2020 року китайський ринок переносних пристроїв відвантажив 30,26 мільйонів одиниць, що на 7,7% більше у порівнянні з попереднім роком. Поставки основних пристроїв, що носяться (пристроїв, що носяться, які не підтримують сторонні програми), склали 25,18 млн. Одиниць, що на 10,3% більше порівняно з попереднім роком. Однак поставки смарт-носимих пристроїв досягли 5,08 мільйона одиниць, що на 3,6% менше у порівнянні з попереднім роком.

У четвертому кварталі 2020 року Huawei домінує на китайському ринку носимих пристроїв

Дивлячись на виробників, Huawei продовжує зберігати свої позиції №1 на ринку в цьому кварталі. Основним джерелом її зростання є лінійка гарнітур (Freebuds Pro) та серія GT Watch (Watch GT Pro). Xiaomi знаходиться на другій позиції. Це гарнітури Bluetooth серії Mi Air 2, а нові годинники Redmi Watch зберігають свою позицію в безпеці.

Що стосується Apple, то зараз вона знаходиться на третій позиції. Лінійка продуктів Apple Watch демонструє значне зростання в основному завдяки серіям 6 та SE. Зараз компанія скорочує відставання від Xiaomi на другому місці.

Huawei підійматися на провідні позиції на ринку наручних пристроїв

Хоча багато хто думає, що Huawei потрапила в біду через заборону США, компанія технічно не входить в одну. Заборона США лише суттєво впливає на бізнес смартфонів. Однак Huawei - це набагато більше, ніж просто смартфони. Таким чином, інші численні підприємства працюють безперебійно. Нещодавно Ю Чендун, генеральний директор компанії Huawei у сфері споживчого бізнесу, заявив на Weibo, що її частка ринку, яку можна носити, є найвищою у світі. Сегмент, який можна носити на зап’ястях, включає розумні годинники та розумні ремінці. Також компанія представила свій новий флагманський наукових лабораторій спортивного здоров’я Сіань.

 

У четвертому кварталі 2020 року Huawei домінує на китайському ринку носимих пристроїв

За словами Ю. Чегдуна, в Науковій лабораторії спортивного здоров’я в Сіані працює понад 40 дослідників та розробників. Ці кадри є спеціалістами в галузі комп'ютерного програмного забезпечення, техніки, фізики, математики, спорту та інших дисциплін. Разом вони створюють більш інноваційні методи дослідження та допомагають більшій кількості людей здійснювати більш наукові вправи та жити здорово.

Для своїх розумних носіїв Huawei має стандарт. Зазвичай вони мають надзвичайно двотижневий час автономної роботи, 17 професійних спортивних функцій, таких як біг, плавання та катання на лижах, професійні функції контролю здоров’я, такі як частота серцевих скорочень, ЕКГ та сон ... Цей науковий досвід зароджується у спортивному здоров’ї Huawei Наукова лабораторія.

Ю Чендун також повідомив, що в майбутньому в лабораторії буде випробувано більше розумних носіїв Huawei. Єдиною продукцією, яка врешті-решт вийде на ринок, є ті, які пройдуть випробування. Компанія співпрацюватиме з місцевими можливостями інноваційного спортивного здоров’я, щоб створити інноваційну, провідну та відкриту екосистему спортивного здоров’я Huawei. Крім того, Huawei планує побудувати ще одну спортивну лабораторію здоров’я на озері Суншань, Дунгуань.

 

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: