Подивіться, коли смартфони LG в Європі отримають оновлення Android 11

LG намагається зберегти свій бізнес зі смартфонів на плаву. З усім тим, компанія все ще намагається надати своїм раніше теперішнім смартфонам найкраще. LG Velvet та LG V60 були оновлені до Android 11 у Південній Кореї. Однак європейська версія ще не отримала цього оновлення. Згідно з нещодавньою доповіддю, багато телефонів LG отримають це оновлення (Android 11) цього року. Поки деякі отримають його у квітні, іншим доведеться почекати до четвертого кварталу цього року. Дивіться список нижче

Подивіться, коли смартфони LG в Європі отримають оновлення Android 11

Телефон LG Velvet 5G повинен отримати оновлення для Android 11 десь у квітні, а LG G8X буде оновлений пізніше в травні або другому кварталі. Версія 4G LG Velvet і LG G8S буде оновлена ​​десь у третьому кварталі, тоді як LG Wing, K52 і K42 очікується оновити в жовтні або пізніше в четвертому кварталі. В інших регіонах та версіях оператора може знадобитися зачекати довше. Після оновлення цих пристроїв Android 12 буде запущений через один-два місяці.

LG V60 ThinQ UW тепер отримує оновлення Android 11

Однією з речей, яка, безсумнівно, допомогла LG втратити довіру споживача, було затримка оновлення. Бренд є одним із найповільніших брендів смартфонів, що випускає оновлення. Дотепер єдиним пристроєм, який отримав Android 11, був LG Velvet, але все ще лише один з його варіантів. Ну, нещодавно він додав LG V60 ThinQ 5G UW від Verizon.
Смартфон, заблокований оператором, є першою слухавкою LG, яка отримала Android 11 у США. І це відбувається майже через пів року, коли Google вперше випустив остаточну версію ОС. Насправді пошуковий гігант вже розпочав роботу над Android 12, і незабаром більше компаній розпочнуть свою відповідну розробку. У будь-якому випадку, Verizon заявляє, що оновлення Android 11 для LG V60 ThinQ 5G UW включає рівень виправлення безпеки від січня 2021 року, який наразі не є, але кращий, ніж раніше.

 

Подивіться, коли смартфони LG в Європі отримають оновлення Android 11

LG V60 ThinQ 5G UW - це перший смартфон LG у США, який отримав Android 11

Нова збірка випускається з версією прошивки V600VM20A. Як і слід було очікувати, оновлення Android 11 вводить бульбашки для розмов, одноразові елементи керування дозволами, оновлене сповіщення про медіа тощо. Що стосується LG UX, оновлення представляє нові піктограми швидких налаштувань, режим фокусування, режим сну, спільний доступ поруч, а панель гучності переміщена зверху вліво. Варто зазначити, що це оновлення розповсюджується поступово. Тож може зайняти пару днів, щоб дістатися до всіх придатних одиниць LG V60 ThinQ 5G UW (це загальна назва).

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: