Подивіться, коли смартфони LG в Європі отримають оновлення Android 11

LG намагається зберегти свій бізнес зі смартфонів на плаву. З усім тим, компанія все ще намагається надати своїм раніше теперішнім смартфонам найкраще. LG Velvet та LG V60 були оновлені до Android 11 у Південній Кореї. Однак європейська версія ще не отримала цього оновлення. Згідно з нещодавньою доповіддю, багато телефонів LG отримають це оновлення (Android 11) цього року. Поки деякі отримають його у квітні, іншим доведеться почекати до четвертого кварталу цього року. Дивіться список нижче

Телефон LG Velvet 5G повинен отримати оновлення для Android 11 десь у квітні, а LG G8X буде оновлений пізніше в травні або другому кварталі. Версія 4G LG Velvet і LG G8S буде оновлена ​​десь у третьому кварталі, тоді як LG Wing, K52 і K42 очікується оновити в жовтні або пізніше в четвертому кварталі. В інших регіонах та версіях оператора може знадобитися зачекати довше. Після оновлення цих пристроїв Android 12 буде запущений через один-два місяці.

LG V60 ThinQ UW тепер отримує оновлення Android 11

Однією з речей, яка, безсумнівно, допомогла LG втратити довіру споживача, було затримка оновлення. Бренд є одним із найповільніших брендів смартфонів, що випускає оновлення. Дотепер єдиним пристроєм, який отримав Android 11, був LG Velvet, але все ще лише один з його варіантів. Ну, нещодавно він додав LG V60 ThinQ 5G UW від Verizon.
Смартфон, заблокований оператором, є першою слухавкою LG, яка отримала Android 11 у США. І це відбувається майже через пів року, коли Google вперше випустив остаточну версію ОС. Насправді пошуковий гігант вже розпочав роботу над Android 12, і незабаром більше компаній розпочнуть свою відповідну розробку. У будь-якому випадку, Verizon заявляє, що оновлення Android 11 для LG V60 ThinQ 5G UW включає рівень виправлення безпеки від січня 2021 року, який наразі не є, але кращий, ніж раніше.

 

LG V60 ThinQ 5G UW – це перший смартфон LG у США, який отримав Android 11

Нова збірка випускається з версією прошивки V600VM20A. Як і слід було очікувати, оновлення Android 11 вводить бульбашки для розмов, одноразові елементи керування дозволами, оновлене сповіщення про медіа тощо. Що стосується LG UX, оновлення представляє нові піктограми швидких налаштувань, режим фокусування, режим сну, спільний доступ поруч, а панель гучності переміщена зверху вліво. Варто зазначити, що це оновлення розповсюджується поступово. Тож може зайняти пару днів, щоб дістатися до всіх придатних одиниць LG V60 ThinQ 5G UW (це загальна назва).

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua