Майбутній смартфон Redmi для використання камери «мікроскопа»

Вчора OPPO випустив смартфони серії Find X3, які мають 60-кратну мікроскопічну камеру, яка може знімати макрозображення. Сьогодні директор продукту Redmi від Xiaomi Ван Тенг заявив на Weibo: «Телефото-макрос - це функція, яку Xiaomi вперше запустила минулого року. Чудово бачити, як більше брендів запускають подібні функції разом».

Майбутній смартфон Redmi для використання камери «мікроскопа»

Він додав "Гострі новини: Ми також продовжуємо вдосконалювати цю функцію та використовувати нові камери для знімання. Я зробив макрознімання. Здогадайся, що це? "

Це говорить про те, що Redmi оновить свій відділ камер, а також використовуватиме мікроскопічну камеру. Компанія вже розробляє цю камеру, і вона використовувалась для знімання деяких кристалів. Можливо, кристали глутамату натрію. На цей час на пристрої немає інформації, яка поставляється з цією новою камерою для Redmi. Однак цей пристрій повинен бути смартфоном високого класу з конкурентоспроможною ціною.

Майбутній смартфон Redmi для використання камери «мікроскопа»

Redmi K30 Pro 2020 року оснащений телефото-макрооб'єктивом. Цей телефон також використовує процесор Qualcomm Snapdragon 865, а також спливаючу фронтальну камеру. Телеоб'єктив макрофотографії цього телефону використовує датчик Samsung S5K5E9 та еквівалентну фокусну відстань 50 мм. Найближча фокусна відстань цього об'єктива становить 3 см. Відповідно до фактичних вимірювань користувачів, він ледве фіксує розташування пікселів на екрані мобільного телефону.

Хоча Redmi використовував цю камеру для отримання повноекранного режиму, компанія скаржилася, що це рішення внутрішньо споживає занадто багато місця. З того часу рішення спливаючої камери вже не дуже популярне у Redmi. На сьогодні компанія віддає перевагу перфораційному рішенню.

Redmi K30 продав понад 11 мільйонів у всьому світі

На випуску флагманської серії Redmi K40 Лу Вейбінг, віцепрезидент Xiaomi Group, президент Xiaomi China та генеральний директор бренду Redmi, поділився успіхом попередньої лінійки Redmi K30. Попри дефіцит та перебої з постачанням, продажі серії Redmi K30 перевищили 11 мільйонів одиниць на міжнародному ринку.

Майбутній смартфон Redmi для використання камери «мікроскопа»
Лінійка Redmi K30 дебютувала десь минулого року. Наразі ця серія включає моделі K30 Pro, K30 Extreme Commemorative Edition та K30S Extreme Commemorative Edition. За словами топменеджера, команда Redmi зосередиться на чотирьох категоріях продуктів у 2021 році - флагманські смартфони, флагманські ноутбуки, величезні телевізори та смартносіння. У цих чотирьох областях лінійки будуть оновлені, зберігаючи одну з ключових особливостей Redmi - оптимальне поєднання ціни та якості.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: