Майбутній смартфон Redmi для використання камери «мікроскопа»

Вчора OPPO випустив смартфони серії Find X3, які мають 60-кратну мікроскопічну камеру, яка може знімати макрозображення. Сьогодні директор продукту Redmi від Xiaomi Ван Тенг заявив на Weibo: «Телефото-макрос – це функція, яку Xiaomi вперше запустила минулого року. Чудово бачити, як більше брендів запускають подібні функції разом».

Він додав “Гострі новини: Ми також продовжуємо вдосконалювати цю функцію та використовувати нові камери для знімання. Я зробив макрознімання. Здогадайся, що це? ”

Це говорить про те, що Redmi оновить свій відділ камер, а також використовуватиме мікроскопічну камеру. Компанія вже розробляє цю камеру, і вона використовувалась для знімання деяких кристалів. Можливо, кристали глутамату натрію. На цей час на пристрої немає інформації, яка поставляється з цією новою камерою для Redmi. Однак цей пристрій повинен бути смартфоном високого класу з конкурентоспроможною ціною.

Redmi K30 Pro 2020 року оснащений телефото-макрооб’єктивом. Цей телефон також використовує процесор Qualcomm Snapdragon 865, а також спливаючу фронтальну камеру. Телеоб’єктив макрофотографії цього телефону використовує датчик Samsung S5K5E9 та еквівалентну фокусну відстань 50 мм. Найближча фокусна відстань цього об’єктива становить 3 см. Відповідно до фактичних вимірювань користувачів, він ледве фіксує розташування пікселів на екрані мобільного телефону.

Хоча Redmi використовував цю камеру для отримання повноекранного режиму, компанія скаржилася, що це рішення внутрішньо споживає занадто багато місця. З того часу рішення спливаючої камери вже не дуже популярне у Redmi. На сьогодні компанія віддає перевагу перфораційному рішенню.

Redmi K30 продав понад 11 мільйонів у всьому світі

На випуску флагманської серії Redmi K40 Лу Вейбінг, віцепрезидент Xiaomi Group, президент Xiaomi China та генеральний директор бренду Redmi, поділився успіхом попередньої лінійки Redmi K30. Попри дефіцит та перебої з постачанням, продажі серії Redmi K30 перевищили 11 мільйонів одиниць на міжнародному ринку.


Лінійка Redmi K30 дебютувала десь минулого року. Наразі ця серія включає моделі K30 Pro, K30 Extreme Commemorative Edition та K30S Extreme Commemorative Edition. За словами топменеджера, команда Redmi зосередиться на чотирьох категоріях продуктів у 2021 році – флагманські смартфони, флагманські ноутбуки, величезні телевізори та смартносіння. У цих чотирьох областях лінійки будуть оновлені, зберігаючи одну з ключових особливостей Redmi – оптимальне поєднання ціни та якості.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: