Як знайти ігри на вашій мові на Xbox

Microsoft нещодавно випустила оновлення для Xbox, яке дозволяє користувачам шукати ігри на їх мовах. На жаль, ця функція поки не підтримує всі мови. Тим не менше, мова йде про довгу лінійку мов. За допомогою цієї нової функції ви зможете швидко побачити мови, які підтримує гра. Таким чином, ви можете знайти ігри улюбленою мовою.

Як знайти ігри на вашій мові на Xbox

Старший менеджер програми Microsoft, Бріана Робертс

"Інформаційна мовна інформація збирається для трьох елементів ігрового досвіду - інтерфейсу заголовка, аудіо та субтитрів - 27 мовами".

Оновлення робить Xbox більш доступним, і "ви можете легко побачити, які мови підтримує гра, полегшуючи рішення, чи хочете ви придбати або відтворити цю назву". Окрім того, інтерфейсом дуже зручно користуватися. Microsoft каже, що «мова, яку ви вибрали за замовчуванням для вашої консолі, з’явиться у верхній частині списку; вам не доведеться прокручувати".

Це забирає частину домашнього завдання, яке потрібно виконати перед придбанням заголовка. Вам більше не потрібно турбуватися про сумісність мови. Ви побачите це, на перший погляд, після цього оновлення.

Ви можете бачити мови, які підтримує гра

Цей погляд також покаже, які аспекти гри були локалізовані для даної мови. Сюди входить інтерфейс гри (наприклад, елементи керування та екранні меню). Крім того, він інформує про звукове аудіо, яке ви почуєте від символів та субтитрів, що відповідають цьому аудіо. Що стосується вашої мови за замовчуванням, вона залишається на вершині купи. Це означає, що вам не потрібно його шукати, він завжди доступний для вас.

На думку Microsoft, додавання цього мовного тегу є "важливим кроком до нашої мети - зробити вас та ваших друзів почуватися як вдома, коли ви граєте на Xbox". Звичайно, в іграх сподобається все, що полегшить їм роботу. Це означає, що це оновлення буде цікавим для багатьох геймерів.

Компанія також закликає геймерів розслабитися, тому що їх чекає набагато більше оновлень. Ці оновлення спростять ігри та відповідатимуть уподобанням користувачів. Microsoft каже: "Світ ігор величезний і різноманітний, і ми вважаємо, що існує ідеальна гра або ігри для всіх - ми тут, щоб зробити цей процес швидшим і простішим".

 

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: