Як побачити збережені паролі Wi-Fi на смартфоні Android і iOS

Оскільки ми всі можемо забути пароль Wi-Fi, як відновити його з телефону, якщо ми раніше підключалися до мережі з ним? Як на Android, так і на iPhone є різні способи відновити всі ці паролі: тут ми пояснюємо, що вам слід робити.

На мобільному телефоні ми зберігаємо практично всі, від наступних зустрічей в порядку денному до контактної інформації. І цей пристрій також зберігає багато інших даних, таких як доступ до мереж Wi-Fi.

Це дозволяє їм підключатися автоматично, хоча зазвичай вони створюють перешкоди, якщо ми хочемо відновити пароль, який вони раніше зберегли.

Що робити, якщо ви забули пароль і він є тільки в вашому мобільному телефоні? Подивимося, як повернути.

Перегляд паролів Wi-Fi на телефонах Android без рута

Якщо у нас Android 10 або Android 11, ми можемо бачити збережені паролі WiFi без особливих складнощів, навіть без root. Для цього достатньо “розшарити” мережу за допомогою QR-коду: інформація про мережу, включаючи пароль, зберігається в цьому коді.

Цей метод генерує QR-код, який інша людина може сканувати за допомогою іншого телефону (завантажуючи додаток або за допомогою систем, включених в мобільний телефон).

Android 10 і 11 включають його в стандартну комплектацію, а також телефони інших виробників (Xiaomi, Samsung, OnePlus …).

Щоб згенерувати QR-код з даними Wi-Fi, необхідно виконати наступний процес:

 • Зайдіть в налаштування вашого телефону.
 • Перейдіть до підключення Wi-Fi та увійдіть в мережу, для якої ви хочете дізнатися пароль.
 • Після підключення перейдіть до параметрів цієї мережі й знайдіть значок QR-коду, яким хочете поділитися. Зображення буде створено з цим кодом.
 • Візьміть QR-код за допомогою іншого телефону і прочитайте інформацію, яку він включив: ім’я Wi-Fi (SSID) і пароль повинні завантажитися.
 • Якщо у вас немає іншого телефону для захоплення QR-коду, ви можете зробити знімок і відкрити зображення за допомогою Google Lens: відкрийте Google Assistant, клацніть значок зліва від мікрофона (квадрат з точкою) і завантажте знімок за допомогою значка галереї.

Хоча це не найпростіший метод, він завжди буде простіше, ніж рутований пристрій. Якщо ваш пристрій є такий доступ, ми розповімо вам, як це зробити, оскільки є кілька можливостей.

Перегляд ключів WiFi з рутом

Мобільні пристрої Android за замовчуванням зберігають всі мережі Wi-Fi разом зі своїми паролями, щоб отримати до них зручний доступ без повторного введення всіх даних.

Але що відбувається, коли ми забуваємо пароль і потребуємо його, щоб поділитися ним з ким-небудь? Доступ до всіх клавішах можливий, але це можливо тільки в тому випадку, якщо телефон «рутовано».

Отримати доступ до реєстру паролів непросто, і ви піддаєте ризику безпеку пристрою. Звичайно, якщо у вас вже є права адміністратора, ви можете використовувати деякі з наступних додатків для відновлення паролів Wi-Fi.

WiFi Key Recovery

WiFi Key Recovery – це один з додатків для перегляду збережених паролів WiFi, яке простіше у використанні, оскільки після установки буде достатньо, щоб ви запустили його і дали йому права root.

Додаток покаже вам всі мережі, які ви зберегли, а також пароль кожної з них (psk) і протокол захисту.

WiFi Password recovery

Так само просто, як і попередній. На вкладці збережених мереж ви знайдете все ті, до яких ви в якийсь момент приєдналися.

Натиснувши на кнопку, ви можете поділитися ключем або скопіювати пароль, щоб поділитися ним з одним або створити QR-код.

З рутом і файловим провідником

Якщо у вас є root-доступ, ви можете відновити паролі WiFi за допомогою файлового провідника, подібного Root Browser.

Дайте вашому файловому провіднику права root і подивіться в data/misc/wifi/wpa.supplicant.conf.

Відкрийте його в текстовому редакторі, і коли ви запустите його, ви побачите мережі та паролі, до яких ви підключалися в минулому.

Root Browser
Root Browser
Developer: Maple Media
Price: Free

А що з iOS?

Подивитися паролі для мереж Wi-Fi в iOS дещо складніше, але можливо. Для цього необхідно мати macOS і синхронізувати iPhone в iCloud.

Перше, що вам потрібно зробити, це переконатися, що у вас активований iCloud. Для цього перейдіть в «Налаштування»> «Apple ID»> «Зв’язка ключів iCloud» і переконайтеся, що опція активована (цей шлях може незначно відрізнятися в залежності від встановленої вами версії iOS).

Коли ви його активуєте, поверніться в налаштування та активуйте опцію Internet Sharing.

Ви закінчили з iPhone, тому тепер ви повинні перейти на Mac: тепер ви зможете відновити паролі мереж Wi-Fi.

 • Під’єднайте Mac до точки доступу (особиста точка доступу вашого iPhone в меню WiFi).
 • На цьому етапі паролі, збережені на iPhone, почнуть синхронізуватися з вашим Mac.
 • На вашому Mac відкрийте додаток «Зв’язка ключів».
 • Перейдіть в опцію «Система», розташовану у верхній лівій частині вікна.
 • Виберіть опцію «Паролі», розташовану в нижньому лівому кутку екрана.
 • Далі буде показано всі мережі, до яких ви під’єднали свій iPhone. Виберіть мережу, для якої ви хочете дізнатися пароль.
 • Двічі клацніть і натисніть «Показати пароль».
 • Введіть ім’я користувача і пароль адміністратора або ідентифікуйте себе по відбитку пальця, якщо на вашому Mac є Touch ID.
 • Після введення даних ви побачите пароль, який шукаєте.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
1
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
1
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: