WhatsApp випускає нове оновлення для користувачів Android

Протягом останніх кількох днів WhatsApp випускала новини через загрозу блокувати користувачів, якщо вони не приймуть нових умов. Вчора WhatsApp випустив нове оновлення (версія 2.21.5.14) для своїх користувачів Android. Згідно з повідомленнями, бета-тестери не повинні завантажувати це оновлення. З журналу змін цього оновлення, «вебвипуски включають усі виправлення помилок, реалізовані в попередніх бета-версіях, надіслані в Play Store». В описі додано: «Якщо ви бета-тестер, вам не слід оновлюватись до версії 2.21.5.14, оскільки це збірка, зарезервована для всіх».

WhatsApp випускає нове оновлення для користувачів Android

Не бета-тестерам цікаво дізнатись, що приносить нове оновлення. Якщо це саме для вас, відвідайте сторінку android, щоб отримати докладнішу інформацію. Оскільки це оновлення для всіх, воно може не мати всіх нових функцій попередніх бета-версій. За словами компанії, це оновлення не буде доступне на PlayStore. Якщо вам потрібно це оновлення, ви можете завантажити його з вебсайту WhatsApp.

Настільна програма WhatsApp тепер підтримує відео- та аудіовиклики

Ще в грудні були повідомлення про настільну програму WhatsApp, яка підтримує відео- та аудіовиклики. На той час ми мали лише спекуляції, і нічого офіційного не було. Однак більше немає припущень, оскільки WhatsApp щойно офіційно підтвердив прихід цієї функції. За словами компанії, вона надаватиме наскрізні зашифровані відео- та аудіовиклики у свій настільний додаток.

 

WhatsApp випускає нове оновлення для користувачів Android

Це оновлення вже доступне для ПК та Mac. На сьогодні оновлення вже розповсюджується. Згідно з описом оновлення, ця функція наразі підтримуватиме дзвінки "сам на сам". Однак згодом він підтримуватиме групові дзвінки. За даними WhatsApp, ця функція дуже необхідна, особливо в пандемічні часи. Щодо WhatsApp, люди все ще залишаються у своїх будинках, таким чином ця функція надає користувачам більше можливостей спілкування.

WhatsApp сказав у дописі в блозі

«Оскільки стільки людей все ще не улюблені та пристосовуються до нових способів роботи, ми хочемо, щоб розмови на WhatsApp були якомога ближчими до особистого спілкування, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі чи технології використання»

WhatsApp випускає нове оновлення для користувачів Android
Аудіо- та відеодзвінки наскрізно зашифровані, тому WhatsApp не зможе їх почути чи побачити. Оновлення надасть користувачам можливість змінювати орієнтацію екрана між книжковою та альбомною, а також можливість вмикати та вимикати відео та вимикати мікрофон. Це подібно до того, що доступно на мобільних пристроях.

WhatsApp випускає нове оновлення для користувачів Android

Все, що вам потрібно зробити, це оновити настільну програму до останньої версії, а піктограми відео / звукових дзвінків з’являться у верхньому правому куті інтерфейсу користувача

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: