WhatsApp випускає нове оновлення для користувачів Android

Протягом останніх кількох днів WhatsApp випускала новини через загрозу блокувати користувачів, якщо вони не приймуть нових умов. Вчора WhatsApp випустив нове оновлення (версія 2.21.5.14) для своїх користувачів Android. Згідно з повідомленнями, бета-тестери не повинні завантажувати це оновлення. З журналу змін цього оновлення, «вебвипуски включають усі виправлення помилок, реалізовані в попередніх бета-версіях, надіслані в Play Store». В описі додано: «Якщо ви бета-тестер, вам не слід оновлюватись до версії 2.21.5.14, оскільки це збірка, зарезервована для всіх».

Не бета-тестерам цікаво дізнатись, що приносить нове оновлення. Якщо це саме для вас, відвідайте сторінку android, щоб отримати докладнішу інформацію. Оскільки це оновлення для всіх, воно може не мати всіх нових функцій попередніх бета-версій. За словами компанії, це оновлення не буде доступне на PlayStore. Якщо вам потрібно це оновлення, ви можете завантажити його з вебсайту WhatsApp.

Настільна програма WhatsApp тепер підтримує відео- та аудіовиклики

Ще в грудні були повідомлення про настільну програму WhatsApp, яка підтримує відео- та аудіовиклики. На той час ми мали лише спекуляції, і нічого офіційного не було. Однак більше немає припущень, оскільки WhatsApp щойно офіційно підтвердив прихід цієї функції. За словами компанії, вона надаватиме наскрізні зашифровані відео- та аудіовиклики у свій настільний додаток.

 

Це оновлення вже доступне для ПК та Mac. На сьогодні оновлення вже розповсюджується. Згідно з описом оновлення, ця функція наразі підтримуватиме дзвінки “сам на сам”. Однак згодом він підтримуватиме групові дзвінки. За даними WhatsApp, ця функція дуже необхідна, особливо в пандемічні часи. Щодо WhatsApp, люди все ще залишаються у своїх будинках, таким чином ця функція надає користувачам більше можливостей спілкування.

WhatsApp сказав у дописі в блозі

«Оскільки стільки людей все ще не улюблені та пристосовуються до нових способів роботи, ми хочемо, щоб розмови на WhatsApp були якомога ближчими до особистого спілкування, незалежно від того, де ви знаходитесь у світі чи технології використання»

Аудіо- та відеодзвінки наскрізно зашифровані, тому WhatsApp не зможе їх почути чи побачити. Оновлення надасть користувачам можливість змінювати орієнтацію екрана між книжковою та альбомною, а також можливість вмикати та вимикати відео та вимикати мікрофон. Це подібно до того, що доступно на мобільних пристроях.

Все, що вам потрібно зробити, це оновити настільну програму до останньої версії, а піктограми відео / звукових дзвінків з’являться у верхньому правому куті інтерфейсу користувача

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua