В даний час TSMC не планує виходити до Європи

Останнім часом ходили припущення щодо розширення TSMC. На додаток до будівництва заводів з виробництва чіпів із передовим процесом у Сполучених Штатах, є повідомлення, що TSMC може також будувати цехи з виробництва чіпів у Європі. Однак Європейський Союз хоче бути самодостатнім. Регіон хоче досягти 20% високоякісних мікросхем в Європі до 2030 року. Він має намір залучити інвестиції від таких великих виробників, як TSMC, що викликало увагу європейського планування TSMC.

Згідно з доповіддю тайванського “Економічного щоденника”, у відповідь на ці звіти відповідь TSMC не є цілком позитивною. У компанії кажуть: “Вибір місця розташування заводу має багато міркувань, включаючи потреби споживачів. TSMC не виключає жодної можливості, але немає конкретного плану створення заводу в Європі “.

Це чітко свідчить про те, що TSMC наразі не має плану щодо Європи. Однак компанія не виключає такої можливості, оскільки можливо все.

Зараз TSMC є одним з провідних світових виробників напівпровідників, багатонаціональні підрозділи, передові технологічні та виробничі роботи зосереджені в провінції Тайвань Китаю. Її глобальна штаб-квартира знаходиться на Тайвані, але вона має офіси в Північній Америці, Європі, Японії, материковому Китаї, Південній Кореї, Індії та інших місцях.

TSMC заполонить США 5-нм заводами-виробниками

Згідно з останньою доповіддю з Тайваню, TSMC планує побудувати загалом шість 5-нм заводів в Аризоні. Розмір цих рослин приблизно у два рази перевищує завод в Нанке, який є одним із його “базових таборів”. За даними інсайдерів галузі, інвестиції у виробництво вафельних виробів TSMC в Аризоні зростуть до 1 трильйона доларів (36,2 мільярда доларів). Його загальна щомісячна виробнича потужність перевищить 100 000 пластин. TSMC перевершить Samsung і стане неамериканською напівпровідниковою фабрикою з найбільшими виробничими потужностями в США. Вона також матиме найсучасніші технології в США.

Згідно з повідомленнями, компанія матиме величезні стимули для своїх співробітників у США. Відповідно до відповідних інструкцій щодо добробуту, основними вимогами до компанії для призначення американських співробітників є те, що працівники мають трирічний досвід та надають результати тестів TOEIC. Крім того, працівники пройдуть навчання на заводі Nanke 18A у травні цього року. Однак їх призначення в США відбудеться лише до вересня 2022 року. Компанія також обіцяє забезпечити хороші стимули для своїх працівників у США.

 

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: