Програма Facebook для Windows 10 через рік повертається до Microsoft Store

Близько року тому (зокрема, у лютому 2020 року) Facebook офіційно видалив свій додаток для Windows 10 із магазину Microsoft. Компанія рекомендує користувачам, які все ще хочуть користуватися цим додатком, завантажити його з Інтернету.

Програма Facebook для Windows 10 через рік повертається до Microsoft Store

Тоді Інтернет-гігант сказав:

Оскільки ви використовуєте настільну програму Facebook для Windows, ми хотіли переконатись, що ви знаєте, що ця програма перестане працювати в п’ятницю, 28 лютого 2020 року. Ви все ще можете отримати доступ до всіх своїх друзів та улюблених функцій Facebook, увійшовши через свій браузер за адресою www.facebook.com.

Програма Facebook для Windows 10 через рік повертається до Microsoft Store

Однак, за поворотом подій, майже через рік, додаток Facebook для Windows 10 знову з’явився в магазині Microsoft. Однак все не так гладко, як раніше. Додаток повертається як PWA (прогресивна вебпрограма). Для цього потрібна Windows 10 Build 19003 і працює на двигуні Chromium Edge. З усім тим, зовнішній вигляд, формат, дизайн та працездатність програми є досить хорошими. Він підтримує як світлий, так і темний режим і майже виглядає без хрому. Нову програму Facebook Beta можна знайти в магазині тут.

Facebook зазначає:

Що нового в цій версії
Це бета-версія Facebook для Windows 10. Спробуйте спробувати бути одними з перших, хто протестував наші новітні функції. Ми завжди вдосконалюємо бета-версію, тож повідомте нас, якщо ви помітите щось, що не працює, вибравши «Повідомити про проблему» зі спадного меню у верхньому правому куті.

Особливості

  • Подивіться, що задумали друзі
  • Діліться оновленнями, фотографіями та відео
  • Отримуйте сповіщення, коли друзі лайкують ваші коментарі та коментують їх

Додаток Facebook Bars дозволить вам створювати 60-секундні реп-відео за ритми!

Нещодавно Facebook представив слово «Hey Facebook» для сповіщення на своїх портальних пристроях та гарнітурі Oculus Quest 2 VR. Ну, схоже, гігант соціальних мереж зараз працює над новим додатком під назвою Bars. Facebook нещодавно анонсував цей новий додаток, який «надає реперам можливість створювати та ділитися ними». Як і очікувалося, зараз додаток перебуває на стадії бета-тестування, і незабаром компанія може донести його до широких мас. До цього часу ось все, що вам потрібно знати про додаток Bars на Facebook.

Facebook Bars - це новий додаток, який дозволяє вам робити реп!

 

Програма Facebook для Windows 10 через рік повертається до Microsoft Store

Ключовою ідеєю додатків Bars є той факт, що він дозволяє користувачам записувати 60-секундні реп-відео. У цьому додатку ви можете фрістайлом і продемонструвати свої навички репу за надані ритми. Бари Facebook подарують вам різноманітні ритми на вибір. Звичайно, ви зможете розміщувати свої записи реп-відео в додатку, щоб інші користувачі могли їх бачити. Було б цікаво подивитися, чи буде бренд інтегрувати його в інші свої програми соціальних мереж, такі як Instagram.

Для кожного опублікованого відео глядачі зможуть позначити його як "вогонь", якщо їм подобається ваш фрістайл і, звичайно, бари. Просто записувати реп за ритм не звучить цікаво. Щоб виправити це, Facebook також забезпечить «вокальні ефекти студійної якості», щоб ви могли пограти зі своїм вмістом. Якщо ви хтось, хто любить автонастройку, ви також зможете використовувати цей ефект. Facebook Bars також обіцяє забезпечити своїм користувачам виняткову автонастройку.

Програма Facebook для Windows 10 через рік повертається до Microsoft Store
Під час реєстрації Bars попросить вас вибрати досвід роботи з Rap, і залежно від цього додаток оновить ваш досвід користування. Якщо ви оберете початківця, то отримаєте словник з автоматичним римуванням, що дозволяє вдосконалити свої навички репу. Для тих, хто обирає розширений рівень, бари Facebook обіцяли режим вільного стилю. Цей режим дасть вам вісім випадкових слів, з якими вам доведеться попрацювати в межах 16-тактового репу поза манжетою.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: