Кращий кадр: ТОП-10 смартфонів для фото

Настав час, що вам не потрібно мати окрему камеру з різними об’єктивами та аксесуарами. Смартфони з часом еволюціонували, і одним із найбільших досягнень смартфона вважається його камера. Хоча одна проблема все ще існує: який смартфон вибрати? Який смартфон має найкращу камеру? Який купити?

Не потрібно хвилюватися, оскільки я перерахував 10 найкращих смартфонів для фото.

Samsung Galaxy S21 Ultra

Якщо ви шукаєте телефон, на якому можна робити фотографії з чудовими деталями, S21 Ultra – це той, якому потрібно піти. Модельний ряд S20 був випущений ще в січні 2021 року, маючи чотири задні камери, включаючи 108MP f / 1.8 основний датчик камери.

Друга 12-мегапіксельна ультраширока камера f / 2.2. І має дві 10-мегапіксельні телефотокамери. Один із діафрагмою f / 2.4, що підтримує 3-кратне оптичне збільшення, а інший має діафрагму f / 4.7, який підтримує 10-кратне збільшення.

Це, безсумнівно, одна з найкращих установок камер на цей момент на ринку, що дає вам можливість збільшити до 100 разів з меншим рівнем шуму та спотворень.

До магазину

Phone 12 Pro Max

iPhones відомі своїми досягненнями в області камер. Це покоління iPhone також має найкращі установки камер на ринку. Що ще важливіше, Pro Max має більший сенсор, що робить його одним з найкращих смартфонів для фотографування.

Потрійна настройка камери, що включає основну камеру 12MP f / 1.6 з оптичним збільшенням 2x, телефотокамеру 12MP з діафрагмою f / 2.2, яка підтримує 4-кратне оптичне збільшення, і нарешті, 12MP f / 2.4 Ultra-Wide Camera.

Якщо цього недостатньо, телефон також має сканер LiDAR, який дає вам покращені портрети в умовах недостатнього освітлення.

До магазину

Huawei Mate 40 Pro

Трохи дорожчий за інші смартфони високого класу, але може робити хороші фотографії. Серії Huawei P і Mate пропонують одну з найкращих камер на ринку. Mate 40 Pro має потрійну камеру, 50-мегапіксельну камеру Ultra Vision, яка насправді є широкою камерою з діафрагмою f / 1.9.

Налаштування завершено 20-мегапіксельною ультраширокою камерою f / 1.8 та 12-мегапіксельною телефотокамерою з діафрагмою f / 3.4 та підтримує OIS із глибоким автоматичним фокусуванням та 5-кратним оптичним збільшенням.

Ця настройка дає вам ультраповільне відео у форматі 3480 FPS на 720p та 50-кратному цифровому збільшенні. Оптика Leica відіграє життєво важливу роль у покращенні якості фото.

До магазину

Mi 10 Ultra

Xiaomi Mi 10 Ultra – це звір. Він також вважається третьою найкращою камерою для смартфонів у DxOMark. Він оснащений 48-мегапіксельною основною камерою, 12-мегапіксельним телефото, 48-мегапіксельним телескопічним зумоб’єктивом і, нарешті, 20-мегапіксельним надшироким датчиком. Завдяки широкому динамічному діапазону, Mi 10 Ultra є одним із телефонів для знімання фотографій. Якщо ви шукаєте телефон, який робить висококонтрастні фотографії, тоді варто вибрати цей.

Хоча фотографії, зроблені при слабкому освітленні, будуть страждати та мати шум. Для тих, хто цікавиться, чому я не вибрав Mi 11 замість Mi 11 Ultra, це тому, що Mi 10 Ultra пропонує більше універсальності. Крім того, камера Mi 11 від Mi 10 – це не великий стрибок.

До магазину

Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Випущений ще в серпні 2020 року, але все ще може бути поміщений в ТОП-5, завдяки величезному датчику, який може фіксувати велику кількість деталей. Примітка 20 Ultra постачається з трикамерними датчиками, ширококутною камерою 108MP f / 1.8 з OIS та PDAF, а також 12-мегапіксельною ультраширокоформатною камерою з діафрагмою f / 2.2. Останнє, але не менш важливе, 12-мегапіксельна камера для телефото f / 3.0 із 5-кратним оптичним збільшенням.

Зараз найголовніше – це лазерний датчик автофокусу. Це налаштування забезпечує 50-кратне збільшення із надзвичайною роздільною здатністю та 100-кратне цифрове збільшення. На передній панелі розташована подвійна піксельна автофокусна 10-мегапіксельна камера з діафрагмою f / 2.2 з підтримкою ширококутного та портретного режимів.

До магазину

Google Pixel 5

Pixel 5 був випущений ще в жовтні 2020 року і має лише дві камери ззаду. Цей телефон має лише два датчики, тоді як інші телефони зі списку мають принаймні три чи чотири датчики. Ну, Google робить магію завдяки своєму програмному забезпеченню. Його програмне забезпечення для обробки фотографій – наступний рівень. Ця подвійна камера має датчик основної камери з діафрагмою 12,2MP f / 1,7.

Другий – це 16-мегапіксельна ультраширока камера f / 2.2. На жаль, телефотокамера відсутня, але програмне забезпечення пікселя вирішило це цифровим способом. При денному світлі він робить чіткі зображення, але при слабкому освітленні кольори та контраст зберігаються в точності. Один з найкращих телефонів для ефекту боке. Якщо у вас мало бюджету, то Pixel 4a 5G буде непоганим варіантом, оскільки він постачається з однаковим налаштуванням камери.

До магазину

Huawei P40 Pro

Як може телефон P-серії відсутній у списку 10 найкращих смартфонів для фотографування? Серія Huawei P20 була шедевром свого часу. Huawei P40 Pro захищає ДНК від своїх попередників та пропонує чудові налаштування камери. Цей телефон оснащений 4 датчиками камери.

Первинний датчик – це ширококутна камера з роздільною здатністю 50 Мп f / 1,9 з OIS, супроводжується 40-мегапіксельною ультраширокоформатною камерою з діафрагмою f / 1,8, 12-мегапіксельною телесенсорною камерою SuperSensing з OIS, діафрагмою f / 3,4 підтримує 5-кратне оптичне збільшення та, нарешті, 3D-камерою, що визначає глибину гострі краї.

До магазину

OnePlus 8 Pro

OnePlus 8 Pro був випущений ще у квітні 2020 року. Китайська компанія відома своїм програмним забезпеченням та продуктивністю, але з часом вони також вдосконалили свої камери. На задній панелі квадратичної камери встановлений 48-мегапіксельний основний датчик камери з діафрагмою f / 1.78, який підтримує OIS та EIS.

Налаштування завершує 8-мегапіксельний телеоб’єктив f / 2,44, який постачається з 3-кратним гібридним збільшенням, 48-мегапіксельною надширокою камерою з діафрагмою поля f / 2,2 120 градусів і, нарешті, 5-мегапіксельною кольоровою камерою з фільтром f / 2,4. Вище цього є датчики для автофокусу, включаючи Omni Directional PDAF, LAF та CAF.

До магазину

Sony Xperia 1 II

Кінематографія – головна подія смартфонів Sony. Xperia 1 II була випущена в травні 2020 року і досі вважається одним з найкращих телефонів з камерою. Ви можете професійно робити фотографії на цьому телефоні. Xperia 1 II постачається з об’єктивом із трьома камерами, що складається з 12-мегапіксельної сенсорної f / 1.7 основної камери, 12-мегапіксельної діафрагми f / 2.4 з фокусною відстанню 70 мм і, нарешті, 70-мм 12-мегапіксельної f / 2.2 ультраширокої камери.

Не тільки фотографії чудові, але це дає вам один з найкращих вражень від відеозапису завдяки підтримці OIS та EIS. Усі ці калібровані лінзи ZEISS з фокусуванням AF та AE та автоматичним фокусуванням очей людини та тварин.

До магазину

Mi Note 10

Більшість вищезазначених телефонів у списку досить дорогі. На це варто йти, якщо у вас мало бюджету і ви просто хочете натиснути кілька хороших фотографій, особливо з високою деталізацією. Крім того, моєю причиною розміщення цього досить старого Mi Note 10 є універсальність різних датчиків, які він пропонує.

Xiaomi Mi Note 10 поставляється з налаштуванням камери Penta. Складається з 108MP f / 1.7 ультрависокої роздільної здатності камери з 4-осьовим OIS та об’єктивом 7P, 8MP телефотокамери з діафрагмою f / 2.0, яка підтримує 10x гібридне збільшення та 50x цифрове збільшення з OIS, 12MP f / 2.0 портретної камери з 2x оптичним масштабування та подвійний піксельний автофокус, 20-мегапіксельна f / 2.2 ультраширококутна камера з 117-градусним оглядом і, нарешті, 2-мегапіксельна макрокамера. Цей телефон був першим із 108-мегапіксельним сенсором і досі залишається одним з небагатьох, який оснащений системою Penta.

До магазину
What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua