Qualcomm Snapdragon 888 Lite 4G коштує дешевше

Qualcomm має величезний асортимент мобільних обчислювальних платформ, більшість своїх продуктів присвячені смартфонам. Бренд є однією з найбільших у світі компаній з виробництва напівпровідників і, мабуть, найпопулярнішою на смартфоні. В останні роки бренд розширює своє портфоліо, щоб не втратити місце конкуренції. На сьогодні виробник чіпів має безліч дешевих сегментів 4G та 5G у різних цінових точках. У 2021 році бренд має Qualcomm Snapdragon 888 як найпопулярніший мобільний процесор. Але він також випустив Snapdragon 870 для економічно вигідних флагманів. Цей чипсет - це в основному оновлений Snapdragon 865, який дозволяє брендам продовжувати використовувати флагманські смартфони-вбивці. Тепер новий витік свідчить про те, що Qualcomm може працювати над нижчим варіантом Snapdragon 888 Lite без вбудованого 5G-модема, щоб зменшити вартість чипсета без шкоди для продуктивності. Сьогодні все стосується 5G, але чи отримаєте ви дешевий 4G-телефон із працездатністю?

Нова інформація надходить від відомого випускника компанії Roland Quandt. Він поділився деякими подробицями щодо передбачуваного чипсета з назвою моделі SM8325. Квандт впевнений, що з цим номером моделі розробляється «нижній похідний результат» Snapdragon 888. Поки що назвемо це Snapdragon 888 Lite. Це допоможе виробникам забезпечити можливості обробки останнього процесора, одночасно насолоджуючись можливістю виключити дорогий обов’язковий 5G-модем.

Qualcomm Snapdragon 888 (4G) може бути чудовим вибором у країнах без мереж 5G

Це не означає, що новий чипсет взагалі не матиме підтримки 5G. Snapdragon 888 - це єдина опція, яка вимагає обов'язкового модема Snapdragon X60 5G. Наприклад, Snapdragon 865 поставляється без вбудованого модема. Це дозволило компаніям або додати підтримку 5G за додаткову плату, або пропустити підтримку 5G, щоб зберегти свої смартфони на розумній вартості. Vivo скористалася цим, випустивши варіанти iQOO 3 із підтримкою Snapdragon 865, призначені лише для 4G. Пристрої отримали неймовірно низьку ціну.
На жаль, лікер не надає жодних інших деталей щодо процесора, однак він заявляє, що він повинен бути виготовлений за допомогою 5-нм процесу. Це лише дає певну перевагу перед Snapdragon 870, який є 7-нм чипсетом. Цей конкретний варіант Snapdragon 888 може бути сильним суперником у країнах, де 5G далеко не є реальністю.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: