Huawei MatePad Pro 2 5G буде випущений разом із Huawei P50

Huawei всіма силами намагається залишатися на ринку як відповідний бренд смартфонів. Однак санкція США, яка обмежила доступ компанії до чіпів для смартфонів, завдає їй серйозної шкоди. Компанія шукає альтернативи для подолання блокування чіпів, але це не завадить серії Huawei P50 вийти на ринок у квітні 2021 року. На жаль, нові моделі можуть надходити в обмеженій кількості через брак чіпсетів Kirin на даний момент. Згідно зі свіжим звітом, бренд може також представити свій перший планшет 5G, Huawei MatePad Pro 2 5G, поряд з новою серією Huawei P50.

Згідно з повідомленням, новий Huawei MatePad Pro 2 5G також офіційно з'явиться у квітні 2020 року. Це буде найсучасніший планшет Huawei, що пропонує сегмент 5G. Однак він також матиме набір неймовірних специфікацій та функцій. Під капотом це буде ще один пристрій, який упаковує високоякісний чіпсет Kirin 9000. Очевидно, запаси Huawei для цього чіпа більші, ніж ми думали. Інтригуючим фактом є те, що Pro 2 5G, швидше за все, буде поставлятися з операційною системою PadOS. Ця система була розроблена як планшетна альтернатива, коріння якої - HarmonyOS.

Huawei MatePad Pro 2 5G буде випущений разом із Huawei P50

Два варіанти Huawei MatePad Pro 2 5G з різними розмірами та видами дисплея

Відповідно до звітів, дві версії шиферу будуть доступні при запуску. Одна з них буде оснащена 12,2-дюймовим дисплеєм Hua Xing, а друга модель з 12,6-дюймовим дисплеєм буде оснащена панеллю Samsung. Дві моделі матимуть частоту оновлення 120 Гц. Місткість акумулятора повинна бути більшою, ніж у попередніх смартфонів, випущених Huawei. Сподіваємось, він також буде оснащений деякими приємними можливостями швидкої зарядки. Сучасна зарядка Huawei на 66 Вт, безумовно, буде найкращим варіантом тут.
Очевидно, намагаючись подолати американські обмеження, Huawei використовуватиме полегшену версію флагмана Kirin 9000, який отримав назву Kirin 9000E на моделі Huawei P50. Найбільші відмінності між двома чипсетами є в блоці нейронної обробки (NPU). Kirin 9000 має два великих ядра, тоді як Kirin 9000E матиме одноядерний NPU. До того, Kirin 9000 матиме графічний процесор Mali-G78 з 24 ядрами, тоді як Kirin 9000 опуститься до 22 ядер. Хоча це не підтверджено, існує велика ймовірність того, що Huawei MatePad 2 5G також поставиться з тим самим чипсетом Kirin 9000E під капотом.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: