Huawei MatePad Pro 2 5G буде випущений разом із Huawei P50

Huawei всіма силами намагається залишатися на ринку як відповідний бренд смартфонів. Однак санкція США, яка обмежила доступ компанії до чіпів для смартфонів, завдає їй серйозної шкоди. Компанія шукає альтернативи для подолання блокування чіпів, але це не завадить серії Huawei P50 вийти на ринок у квітні 2021 року. На жаль, нові моделі можуть надходити в обмеженій кількості через брак чіпсетів Kirin на даний момент. Згідно зі свіжим звітом, бренд може також представити свій перший планшет 5G, Huawei MatePad Pro 2 5G, поряд з новою серією Huawei P50.

Згідно з повідомленням, новий Huawei MatePad Pro 2 5G також офіційно з’явиться у квітні 2020 року. Це буде найсучасніший планшет Huawei, що пропонує сегмент 5G. Однак він також матиме набір неймовірних специфікацій та функцій. Під капотом це буде ще один пристрій, який упаковує високоякісний чіпсет Kirin 9000. Очевидно, запаси Huawei для цього чіпа більші, ніж ми думали. Інтригуючим фактом є те, що Pro 2 5G, швидше за все, буде поставлятися з операційною системою PadOS. Ця система була розроблена як планшетна альтернатива, коріння якої – HarmonyOS.

Два варіанти Huawei MatePad Pro 2 5G з різними розмірами та видами дисплея

Відповідно до звітів, дві версії шиферу будуть доступні при запуску. Одна з них буде оснащена 12,2-дюймовим дисплеєм Hua Xing, а друга модель з 12,6-дюймовим дисплеєм буде оснащена панеллю Samsung. Дві моделі матимуть частоту оновлення 120 Гц. Місткість акумулятора повинна бути більшою, ніж у попередніх смартфонів, випущених Huawei. Сподіваємось, він також буде оснащений деякими приємними можливостями швидкої зарядки. Сучасна зарядка Huawei на 66 Вт, безумовно, буде найкращим варіантом тут.
Очевидно, намагаючись подолати американські обмеження, Huawei використовуватиме полегшену версію флагмана Kirin 9000, який отримав назву Kirin 9000E на моделі Huawei P50. Найбільші відмінності між двома чипсетами є в блоці нейронної обробки (NPU). Kirin 9000 має два великих ядра, тоді як Kirin 9000E матиме одноядерний NPU. До того, Kirin 9000 матиме графічний процесор Mali-G78 з 24 ядрами, тоді як Kirin 9000 опуститься до 22 ядер. Хоча це не підтверджено, існує велика ймовірність того, що Huawei MatePad 2 5G також поставиться з тим самим чипсетом Kirin 9000E під капотом.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua