Глибокий бас без дротів: Серія навушників RB-MxxxB від Panasonic

Торгових марок зараз дуже багато. Таке відчуття, що вони з’являються буквально кожен день.

Але якщо назва одних змушує вашого співрозмовника здивовано морщити лоб і перепитувати через яку букву це пишеться, а назву інших доводиться уточнювати, запитуючи “… це саме ті, які …?” то “Panasonic” завжди звучить синонімом найвищої якості та самих передових технологій.

Тому що Panasonic – це завжди Panasonic!

Зовсім недавно Panasonic порадував нас новою “М серією бездротових навушників з глибоким басом”, що складається з трьох моделей – RB-M300B, RB-M500B і RB-M700B.

Всі три моделі підтримує фірмову систему XBS DEEP (Extra Bass System Deep) і мають зручний дизайн з технологією Side Pressure Dispersion Technology, який забезпечує за словами виробника рівномірний розподіл бокового тиску, що робить процес використання навушників особливо комфортним.

Фірмова система XBS DEEP (Extra Bass System Deep) відтворює високоякісний бас, використовуючи три важливі технології:

  • 40-мілліміровую систему Free Edge Driver, що має високоеластичний матеріал по краю діафрагми для забезпечення динамічного звучання низьких частот зі значно меншими спотвореннями при реалізації прозорого звуку середніх і високих частот;
  • Акустичне управління басами, при якому повітряні фільтри ретельно розміщені навколо корпусу пристрою і перегородки всередині. При цьому вони контролюють весь повітряний потік для точного відтворення баса;
  • Налаштування EQ – ретельне регулювання в діапазоні 3,5 кГц, що забезпечує чіткий і чистий діапазон середніх і високих частот з одночасним посиленням баса на низьких частотах

Також загальним для всіх моделей лінійки є наявність вбудованого мікрофона для смартфона і можливість активації голосового помічника.

RB-M300BGE

Наймолодша модель в лінійці. Доступна, як і в інших моделях лінійки два варіанти забарвлення – чорна (K) і пісочно бежева (C).

Крім основних базових функція лінійки тут зовсім нічого. Виробником заявлено до 50 годин автономної роботи і швидка зарядка, 15 хвилин якого повинно вистачити для наступних 90 хвилин роботи

Купити RB-M300BGE тут

RB-M500BGE

У порівнянні з молодшою ​​моделлю тут вже з’являється технологія Bass Reactor, яка додатково посилює бас, використовуючи реальні вібрації на низьких частотах, забезпечуючи захопливе звучання глибокого і потужного баса.

Тут заявлено вже до 30 годин активної роботи (мабуть, функціонал не повітрям одним харчується) і ті ж  самі 90 хвилин роботи після 15-хвилинної швидкої зарядки.

RB-M700BGE

Найстарша модель в новій лінійці, крім всіх, вже перерахованих вище функцій, пропонує активне шумозаглушення (Feed-back), яка покликана компенсувати навколишній вас шум.

Само собою зрозуміло, що автономність з включеним шумопоглинанням очікувано знижується вже до 20 годин роботи, хоча після 15 хвилин швидкої зарядки нам тут вже пропонують (і це несподівано) цілих 120 хвилин роботи.

В кінці хотілося б додати, що вся лінійка, крім вбудованого високоякісного мікрофона, може похвалитися ще й Bluetooth 5.0 з підтримкою аудіо профілів A2DP, AVRCP, HSP і HFP, і крім усього іншого може, в разі необхідності приєднуватися до різноманітних пристроїв за допомогою звичайного аудіо кабелю з роз’ємом TRS, він же в народі Jack 3.5

 

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua