Galaxy M51, A50 отримує Android 11 у багатьох регіонах!

Після оновлення останнього оновлення Android 11 до флагманських пристроїв, Samsung тепер переходить до свого бюджету та смартфонів середнього класу. Зараз південнокорейський гігант обробляє свої Galaxy M51 та Galaxy A50 за допомогою останнього оновлення прошивки Android 11. Зараз обидва пристрої отримують останнє оновлення прошивки One UI 3.1 на базі операційної системи Android 11. До всього іншого, Samsung розповсюджує оновлення в декількох регіонах.
Galaxy M51, Galaxy A50 починають отримувати оновлення для Android 11!

Galaxy M51, A50 отримує Android 11 у багатьох регіонах!   Galaxy M51, A50 отримує Android 11 у багатьох регіонах!

Минулого тижня Samsung представила оновлення One UI 3.1 до Galaxy M51 у Росії. Зараз компанія розповсюджує оновлення для багатьох регіонів, а саме Бразилії, Індії, Мексики та Нідерландів. Нове оновлення мікропрограми має версію M515FXXU2CUB7 і важить близько 2,2 ГБ. Прошивка також містить останню виправлення безпеки Android у березні 2021 р. Основним моментом оновлення, звичайно, є останнє програмне забезпечення One UI 3.1 з Android 11 під ним. Варто зазначити, що ми розглядаємо версію програмного забезпечення „Core”. Це нове випуску робить Galaxy M51 першим пристроєм, який отримав базову версію One UI 3.1.

Galaxy M51, A50 отримує Android 11 у багатьох регіонах!   Galaxy M51, A50 отримує Android 11 у багатьох регіонах!

Іншим пристроєм, про який йдеться, є Galaxy A50, який також, як видається, отримує останнє оновлення мікропрограми. Прошивка для Galaxy A50 мала версію A505FDDU7CUBC вагою близько 1,8 ГБ. Знову ж таки, ми також розглядаємо виправлення безпеки Android у березні 2021 року. Здається, оновлення розповсюджується в багатьох регіонах по всьому світу. Тим, хто задається питанням, Samsung пропонує повноцінний досвід One UI 3.1 для своєї серії Galaxy A, так само як і тут.

Якщо ви є власником будь-якого з пристроїв і проживаєте у згаданому регіоні, можливо, ви вже отримали сповіщення про оновлення. Це не так? то, можливо, ви захочете перевірити це вручну, перейшовши до Налаштування >> Оновлення програмного забезпечення >> Завантажити та встановити.

Серія Galaxy S20 також отримує останню виправлення безпеки в березні 2021 року

Ну, схоже, Samsung також випустив нове оновлення мікропрограми для своєї флагманської серії Galaxy S20 попереднього покоління. Нова прошивка додає до серії останню версію випуску безпеки Android від березня 2021 року. Здається, прошивка розповсюджується в європейських країнах, включаючи Болгарію, Францію та Грецію.

З огляду на це, схоже, що Samsung очолює графік своїм оновленням програмного забезпечення, оскільки компанія продовжує випускати як малі, так і великі оновлення на кілька пристроїв майже через день.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: