WhatsApp тестує цілодобову функцію "повідомлення, що зникає"

WhatsApp робить багато для поліпшення якості функцій, які пропонує користувачам. Вчора компанія оголосила, що настільний додаток WhatsApp тепер підтримує відео- та аудіовиклики. За даними WaBetaInfo, WhatsApp тестує нову функцію, яка дозволяє повідомленням самознищуватися через 24 години. Це відбувається після того, як WhatsApp перевірив зображення, що зникають,  на платформі. Нагадаємо, що ця функція зробила Snapchat дуже популярним кілька років тому.

WhatsApp тестує цілодобову функцію "повідомлення, що зникає"

Якщо ця функція активна, усі відправлені вами повідомлення автоматично зникають через 24 години. Згідно з повідомленнями, WhatsApp наразі тестує цю функцію. Однак немає впевненості, що ця функція буде впроваджена. Однак якщо це станеться, це буде схоже на вже теперішню 7-денну функцію автоматичного видалення.

WhatsApp тестує цілодобову функцію "повідомлення, що зникає"

WhatsApp тестує фотографії, що зникають для Android та iPhone

Команда популярного месенджера WhatsApp працює над новою функцією, призначеною для поліпшення безпеки та конфіденційності користувачів. На тлі безперервного скандалу з новими правилами конфіденційності WhatsApp нова функція викликала знущання громадськості.

Вебсайт WABetaInfo звернув увагу на розробку нової функції. Мова йде про фотографії та зображення, що зникають, які можна надсилати у версіях месенджера для Android та iOS.

Такі фотографії не можна експортувати або копіювати з чату. Однак функція виявлення спроб зробити знімки екрана відсутня. Ця функція ще не доступна для користувачів, і точні дати випуску не названі.

Нова спроба підвищити конфіденційність серед нових правил, які користувачі повинні прийняти 15 березня, викликала багато глузувань. Члени спільноти розробників XDA Developers назвали цю функцію "такою ж марною, як повідомлення, що зникають".

WhatsApp тестує цілодобову функцію "повідомлення, що зникає"

Повідомлення що зникають WhatsApp стали доступними для всіх у листопаді 2020 року. Месенджер жодним чином не заважає робити знімки екрана і навіть не попереджає відправника про такі спроби. На думку розробників XDA, це робить цю функцію абсолютно марною.
WhatsApp тестує новий макет для обміну медіа

WhatsApp розпочав надсилати в четвер (25) нове оновлення для користувачів, зареєстрованих у програмі Beta. З цього оновлення тестова версія месенджера досягла збірки 2.21.5.4 на Android. Він представляє чіткий новий макет для меню обміну медіа.

З цієї версії WhatsApp почне тестування невеликої зміни в макеті екрана для надсилання медіафайлів, таких як фотографії, відео та GIF-файли. Новинка ще не оприлюднена для громадськості, але була помічена в останній версії програми. Це вносить незначні зміни у вигляд нижнього колонтитула екрана редагування медіа.

WhatsApp тестує цілодобову функцію "повідомлення, що зникає"

Як ви можете бачити на скріншотах вище, які показують стару версію ліворуч та поточну версію праворуч, область для введення тексту зараз - овальна куля повідомлення. Крім того, піктограма для вставки більшої кількості медіафайлів тепер знаходиться всередині цієї «повітряної кулі». Символ надсилання файлу та повідомлення також незначно змінився. Його розмір трохи зменшився, на додаток до нового вирівнювання піктограми введення тексту. Нарешті, ім’я одержувача також змінило свою позицію. Тепер він знаходиться на правому кінці нижнього колонтитула замість нижнього лівого кута.

Ця нова функція ще не доступна для широкого загалу, але команда WABeta Info вже встигла отримати доступ до змін на основі вихідного коду месенджера. Варто зазначити, що навіть якщо ваша програма має версію 2.21.5.4, ви поки що не зможете побачити це. Ми вважаємо, що команда WhatsApp повинна увімкнути її на стороні сервера.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: