WhatsApp тестує цілодобову функцію “повідомлення, що зникає”

WhatsApp робить багато для поліпшення якості функцій, які пропонує користувачам. Вчора компанія оголосила, що настільний додаток WhatsApp тепер підтримує відео- та аудіовиклики. За даними WaBetaInfo, WhatsApp тестує нову функцію, яка дозволяє повідомленням самознищуватися через 24 години. Це відбувається після того, як WhatsApp перевірив зображення, що зникають,  на платформі. Нагадаємо, що ця функція зробила Snapchat дуже популярним кілька років тому.

Якщо ця функція активна, усі відправлені вами повідомлення автоматично зникають через 24 години. Згідно з повідомленнями, WhatsApp наразі тестує цю функцію. Однак немає впевненості, що ця функція буде впроваджена. Однак якщо це станеться, це буде схоже на вже теперішню 7-денну функцію автоматичного видалення.

WhatsApp тестує фотографії, що зникають для Android та iPhone

Команда популярного месенджера WhatsApp працює над новою функцією, призначеною для поліпшення безпеки та конфіденційності користувачів. На тлі безперервного скандалу з новими правилами конфіденційності WhatsApp нова функція викликала знущання громадськості.

Вебсайт WABetaInfo звернув увагу на розробку нової функції. Мова йде про фотографії та зображення, що зникають, які можна надсилати у версіях месенджера для Android та iOS.

Такі фотографії не можна експортувати або копіювати з чату. Однак функція виявлення спроб зробити знімки екрана відсутня. Ця функція ще не доступна для користувачів, і точні дати випуску не названі.

Нова спроба підвищити конфіденційність серед нових правил, які користувачі повинні прийняти 15 березня, викликала багато глузувань. Члени спільноти розробників XDA Developers назвали цю функцію “такою ж марною, як повідомлення, що зникають”.

Повідомлення що зникають WhatsApp стали доступними для всіх у листопаді 2020 року. Месенджер жодним чином не заважає робити знімки екрана і навіть не попереджає відправника про такі спроби. На думку розробників XDA, це робить цю функцію абсолютно марною.
WhatsApp тестує новий макет для обміну медіа

WhatsApp розпочав надсилати в четвер (25) нове оновлення для користувачів, зареєстрованих у програмі Beta. З цього оновлення тестова версія месенджера досягла збірки 2.21.5.4 на Android. Він представляє чіткий новий макет для меню обміну медіа.

З цієї версії WhatsApp почне тестування невеликої зміни в макеті екрана для надсилання медіафайлів, таких як фотографії, відео та GIF-файли. Новинка ще не оприлюднена для громадськості, але була помічена в останній версії програми. Це вносить незначні зміни у вигляд нижнього колонтитула екрана редагування медіа.

Як ви можете бачити на скріншотах вище, які показують стару версію ліворуч та поточну версію праворуч, область для введення тексту зараз – овальна куля повідомлення. Крім того, піктограма для вставки більшої кількості медіафайлів тепер знаходиться всередині цієї «повітряної кулі». Символ надсилання файлу та повідомлення також незначно змінився. Його розмір трохи зменшився, на додаток до нового вирівнювання піктограми введення тексту. Нарешті, ім’я одержувача також змінило свою позицію. Тепер він знаходиться на правому кінці нижнього колонтитула замість нижнього лівого кута.

Ця нова функція ще не доступна для широкого загалу, але команда WABeta Info вже встигла отримати доступ до змін на основі вихідного коду месенджера. Варто зазначити, що навіть якщо ваша програма має версію 2.21.5.4, ви поки що не зможете побачити це. Ми вважаємо, що команда WhatsApp повинна увімкнути її на стороні сервера.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua