Новий телефон Xiaomi з дротовим швидким заряджанням вже у дорозі на 200 Вт

Нещодавно були представлені два справжні флагманські смартфони від бренду Xiaomi. Звичайно, мова йде про Mi 11 та серію Redmi K40. Вам може не подобатися цей бренд та його продукція, але ви повинні погодитись, починаючи з Mi 10, він вийшов на ринок преміумсмартфонів, і зараз він робить висококласні моделі. Ми маємо на увазі, що вони оснащені першокласними функціями та навіть можуть похвалитися деякими функціями, які не можна знайти у конкурентів. Серед них можна відзначити продуктивність камери та підтримку швидкої зарядки. Однак це не будуть єдині флагманські моделі 2021 року.

Технологія швидкої зарядки Xiaomi

Сьогодні відомий блогер новин повідомив, що в цей час Xiaomi тестує новий флагманський продукт, дебют якого планується попередньо планувати у другій половині року. Що ще цікавіше, це буде перший смартфон зі швидкою зарядкою на 200 Вт. Крім того, цей телефон Xiaomi підтримуватиме потужну бездротову зарядку та зарядку заднім ходом.

Нагадаємо, найшвидшим зарядним смартфоном Xiaomi є Xiaomi Mi 10 Ultra, який підтримує зарядку 120 Вт. На жаль, попередник не отримав швидшу зарядку. Він також підтримує зарядку 115 Вт. Тож коли нова слухавка Xiaomi із заряджанням на 200 Вт вийде, вона стане не лише найшвидшим зарядним смартфоном Xiaomi, а й найшвидшим зарядним пристроєм у світі.

Новий телефон Xiaomi з дротовим швидким заряджанням вже у дорозі на 200 Вт

Особливості Xiaomi Mi MIX 4

У назві цього телефону Xiaomi немає нічого певного, але є всі підстави думати, що ми маємо справу з Xiaomi Mi MIX 4. Останній повинен мати технологію під екранної камери. Минулого року Xiaomi здійснила масове виробництво під екранної камери третього покоління. Xiaomi також спеціально розробила для нього набір ексклюзивних алгоритмів оптимізації камери. Ефект знімання під екранної камери в основному такий самий, як і у звичайної камери. Таким чином, він ефективно покращує ефект використання під екранної лінзи.
Загалом, Xiaomi Mi MIX 4, який не з’являвся близько двох років, не тільки продовжуватиме мати справжній повноекранний дизайн, але також матиме першокласну конфігурацію та швидку продуктивність зарядки.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: