Новий телефон Xiaomi з дротовим швидким заряджанням вже у дорозі на 200 Вт

Нещодавно були представлені два справжні флагманські смартфони від бренду Xiaomi. Звичайно, мова йде про Mi 11 та серію Redmi K40. Вам може не подобатися цей бренд та його продукція, але ви повинні погодитись, починаючи з Mi 10, він вийшов на ринок преміумсмартфонів, і зараз він робить висококласні моделі. Ми маємо на увазі, що вони оснащені першокласними функціями та навіть можуть похвалитися деякими функціями, які не можна знайти у конкурентів. Серед них можна відзначити продуктивність камери та підтримку швидкої зарядки. Однак це не будуть єдині флагманські моделі 2021 року.

Технологія швидкої зарядки Xiaomi

Сьогодні відомий блогер новин повідомив, що в цей час Xiaomi тестує новий флагманський продукт, дебют якого планується попередньо планувати у другій половині року. Що ще цікавіше, це буде перший смартфон зі швидкою зарядкою на 200 Вт. Крім того, цей телефон Xiaomi підтримуватиме потужну бездротову зарядку та зарядку заднім ходом.

Нагадаємо, найшвидшим зарядним смартфоном Xiaomi є Xiaomi Mi 10 Ultra, який підтримує зарядку 120 Вт. На жаль, попередник не отримав швидшу зарядку. Він також підтримує зарядку 115 Вт. Тож коли нова слухавка Xiaomi із заряджанням на 200 Вт вийде, вона стане не лише найшвидшим зарядним смартфоном Xiaomi, а й найшвидшим зарядним пристроєм у світі.

Особливості Xiaomi Mi MIX 4

У назві цього телефону Xiaomi немає нічого певного, але є всі підстави думати, що ми маємо справу з Xiaomi Mi MIX 4. Останній повинен мати технологію під екранної камери. Минулого року Xiaomi здійснила масове виробництво під екранної камери третього покоління. Xiaomi також спеціально розробила для нього набір ексклюзивних алгоритмів оптимізації камери. Ефект знімання під екранної камери в основному такий самий, як і у звичайної камери. Таким чином, він ефективно покращує ефект використання під екранної лінзи.
Загалом, Xiaomi Mi MIX 4, який не з’являвся близько двох років, не тільки продовжуватиме мати справжній повноекранний дизайн, але також матиме першокласну конфігурацію та швидку продуктивність зарядки.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: