Huawei Petal Assistant, Petal Vision та Petal Input

Huawei має зробити багато роботи, якщо вона сподівається знову стати актуальною на ринку смартфонів. Зараз компанія будує свою систему ОС Harmony та модернізує свої послуги. Нещодавно Huawei випустила свою віртуальну валюту Petal. В цей час 100 пелюсток еквівалентно 1 юаню (0,15 дол. США). Інші функції, які має Huawei, включають Карти пелюсток, Пошук пелюсток тощо. Останній звіт показує, що Huawei також працює над Petal Assistant, Petal Vision & Petal Input Method. Згідно з повідомленням, деякі з цих функцій вже перебувають на стадії тестування.

Huawei Petal Assistant, Petal Vision та Petal Input

На жаль, витік не дає жодної іншої інформації щодо Huawei Petal Assistant, Petal Vision & Petal Input Method. Звичайно, це настане через кілька днів після того, як Huawei розпочала тестування своєї пелюсткової поштової скриньки. Адреса поштової скриньки пелюстки Huawei - @ petalmail.com. Щоб отримати посилання для тестування поштової скриньки пелюстки Huawei: натисніть тут. Після реєстрації облікового запису та підтвердження номера мобільного телефону ви можете зайти на вебсторінку Petal Mail. Ми бачимо, що його функція дуже проста, і немає зайвої конструкції.

Huawei Petal Assistant, Petal Vision та Petal Input

 

Huawei подає заявку на торгові марки "Petal Search" та "Petal Map"

Згідно з нещодавніми повідомленнями, компанія Huawei Technologies Co., Ltd. нещодавно подала ряд заявок на торгові марки для "пошуку пелюсток", "пелюсткової карти", "пелюстки" тощо. На глобальній онлайн-конференції серії 40 у жовтні минулого року компанія Huawei запустив низку нових додатків для не китайських користувачів, зокрема Petal Search та Petal Maps. Хоча Petal Search є універсальною пошуковою системою, яка підтримує різні методи пошуку, Petal Maps - це картографічна програма, така як Google Map. На цей час цей додаток сумісний із серіями Huawei Mate 40, Huawei P40 та Mate 30. Усі ці пристрої повинні працювати на EMUI 11.

Huawei Petal Search (HMS)

Petal Search надає користувачам у понад 170 країнах та регіонах послуги з пошуку в більш ніж 20 категоріях. Користувачі можуть отримати інформацію про програми, новини, відео, фотографії, покупки, подорожі, авіаквитки, готелі, музику, місцеві послуги та різну інформацію про життя. Крім того, ця пошукова система підтримує понад 50 мов.

Huawei Petal Assistant, Petal Vision та Petal Input

Petal Search дозволяє легко знаходити програми від сторонніх джерел, а потім завантажувати та встановлювати APK. Якщо програма доступна в AppGallery, користувач отримає переспрямування до магазину компанії. А якщо ні, вони будуть надіслані на сторонні платформи, такі як APKPure, для завантаження та встановлення. Функція візуального пошуку Petal Search дозволяє користувачам робити фотографії або використовувати фотографії для пошуку. Ви можете використовувати зображення для пошуку людей, тварин, мальовничих місць, товарів, рецептів тощо. Водночас голосовий пошук Petal Search також підтримує англійську, іспанську, французьку, арабську та інші мови.

Huawei Petal Maps (HMS)

Ще однією важливою особливістю, яку ми можемо знайти в серії Mate 40, є Пелюсткові карти. Цей сервіс карт доступний у понад 140 країнах та регіонах за межами Китаю. Він надає користувачам такі послуги, як позиціювання карти, показ карти, водіння навігації та дорожні умови в реальному часі. Він також запровадив новий метод взаємодії з картою, використовуючи серію Mate 40 - це функція повітряного керування в навігації. Коли користувач притискає долонею до екрана під час руху, перегляд маршруту навігації та інтерфейс огляду карти можуть вільно перемикатися.

Huawei Petal Assistant, Petal Vision та Petal Input
За допомогою запитів інформації про автобуси Petal Maps в режимі реального часу користувачі можуть переглядати стан відправлення та прибуття автобуса. Це доступно лише в деяких містах і допоможе користувачам легко вдосконалити свої плани подорожей. На цю мить Petal Maps підтримує навігаційну голосову трансляцію англійською, французькою, німецькою, іспанською, італійською, китайською тощо.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: