Технологія звуку Snapdragon, випущена Qualcomm: хороша якість звуку та низька затримка

За останні кілька років гарнітури Bluetooth, особливо розділені гарнітури Bluetooth (TWS), стали дуже популярними. Для покращення досвіду роботи цих виробів різні виробники чіпів також постійно впроваджують відповідні технології. Сьогодні Qualcomm анонсувала Snapdragon Sound.

Технологія звуку Snapdragon, випущена Qualcomm: хороша якість звуку та низька затримка

Насправді Qualcomm Snapdragon Sound - це не певний вид технології, а сукупність багатьох чинних технологій. Виробник сказав, що він може досягти наднизької затримки, зберігаючи високу якість звуку та стабільне з'єднання. Це також забезпечить тривалий час автономної роботи.

Технологія звуку Snapdragon, випущена Qualcomm: хороша якість звуку та низька затримка

Спершу поговоримо про якість звуку. Qualcomm Snapdragon Sound може досягати частоти дискретизації 96 кГц під час відтворення музики, яка може показувати більш насичені звукові деталі. Qualcomm також об'єднався з Amazon, щоб запустити відібраний плейлист Snapdragon Sound, створивши повний набір високоякісних програм для користувачів від ресурсів до вух.

По-друге, для голосових дзвінків та ігор Qualcomm Snapdragon Sound також приніс багато оптимізацій. Супутні продукти можуть досягти голосу високої чіткості 32 кГц, що робить відновлення дзвінків більш реалістичним. Крім того, затримка до 89 мс значно випереджає аналогів, що робить гарнітури Bluetooth справді ігровою зброєю.

Технологія звуку Snapdragon, випущена Qualcomm: хороша якість звуку та низька затримка

Зараз Qualcomm Snapdragon Sound підтримує мобільну платформу Qualcomm Snapdragon 888 та таке обладнання, як FastConnect 6900 та QCC515x.

Які продукти підтримують звук Snapdragon

Теперішні продукти можна адаптувати, оновивши програмне забезпечення, яке надає Qualcomm. Qualcomm поступово відкриє діапазон підтримуваного обладнання та охоплюватиме більше категорій, таких як автомобілі та комп'ютери, що дозволить більшій кількості користувачів відчути переваги технології Snapdragon Sound.

Qualcomm повідомив, що супутні товари будуть доступні у другій половині цього року. Деякі виробники вже підтвердили, що вони будуть використовувати цю технологію у своїй продукції. Наприклад, Чжан Лей, віцепрезидент Xiaomi та генеральний менеджер з досліджень та розробок апаратного забезпечення, заявив, що Xiaomi стане першим виробником смартфонів, який застосує технологію Snapdragon Sound.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: