Samsung і MasterCard випустять банківські картки із вбудованим розпізнаванням відбитків пальців

Нещодавно techspot повідомив, що Samsung співпрацює з MasterCard для розробки банківської картки із вбудованим сканером відбитків пальців. Дві компанії заявили, що це рішення допомагає запобігти доторканню користувачів до фізичної клавіатури банкоматів. Крім того, користувачам не потрібно вводити паролі банківських карток, тим самим зменшуючи розповсюдження вірусу.

«Ми маємо досвід роботи з великими даними та встановили стандарт на внутрішньому ринку цифрової трансформації та системи виявлення шахрайства (FDS). Використовуючи цей досвід, ми надамо потужне рішення для покращення досвіду оплати у тісному партнерстві з Samsung Electronics та MasterCard. ‘
Нова банківська картка використовуватиме найновіший мікросхем безпеки, розроблений відділом Samsung LSI. Картка буде містити кілька незалежних фішок. Вони допоможуть зменшити товщину картки та спростять труднощі при розробці та дизайні. Ви можете використовувати нову банківську карту на будь-якому терміналі, сумісному з MasterCard.

MasterCard вже давно тестував банківські картки зі сканером відбитків пальців

MasterCard почав тестувати функції розпізнавання відбитків пальців на банківських картках та кредитних картках ще у 2017 році. Але через технологічні обмеження на той час компанії не застосовували програми масового виробництва.

“Оскільки споживачі охоплюють безпеку та зручність безконтактних платежів, MasterCard використовуватиме свої знання в галузі кібербезпеки та розвідки та глобальну платіжну мережу в рамках цього тристороннього партнерства, щоб підвищити безпеку власників карток за допомогою біометричного рішення, що підтримує швидкий досвід безперебійних платежів, захищений у будь-якій точці “, – сказав Картік Раманатан, старший віцепрезидент, Cyber ​​& Intelligence Solutions, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, MasterCard.

Далі дві компанії зазначили, що ця нова технологія додасть додаткові заходи безпеки до картки. Але деякі люди також не погоджуються, оскільки сьогодні проблема витоку особистої інформації є дуже серйозною. Ми маємо на увазі, що хакери все ще можуть викрасти біологічні дані користувачів, наприклад, викрасти пароль.

Банківські картки із зчитувачами відбитків пальців мають бути доступні у другій половині цього року. Південна Корея першою випробує ці карти. Але досі невідомо, чи будуть вони підвищені до світових користувачів.

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: