Ігровий телефон ROG 5 із 18 ГБ оперативної пам'яті з'явився на Master Lu

Як тільки настав березень, ми побачили нові телефонні конференції великих виробників смартфонів одну за одною. Ми бачили всілякі телефони. Чесно кажучи, це трохи дратує, оскільки вони поставляються з топовою конфігурацією, і вибрати їх досить важко. Але ситуація стане ще гіршою. Наступного тижня ми побачимо багато нових телефонів того ж ешелону. Одним з них є ігровий телефон Tencent ROG 5, який повинен вийти на ринок 10 березня.

Ігровий телефон ROG 5 із 18 ГБ оперативної пам'яті з'явився на Master Lu

Ми думали, що цей телефон стане першим у світі з 18 Гб оперативної пам’яті. Але вчора Nubia випустила Red Magic 6, і одна з її версій також має 18 Гб оперативної пам'яті. Однак ігровий телефон ROG 5 із такою великою місткістю пам'яті з'явився на еталонній платформі Master Lu, і ми можемо побачити, як він працює.

Модель цієї машини - ASUS_I005DB. Телефон оснащений процесором Snapdragon 888, комбінацією пам’яті 18 ГБ + 512 ГБ та роздільною здатністю екрану 2448 × 1080.

Загальний показник бігової оцінки становить 947 284 бали, що оновлює рекорд бігу.

Зі знімків екрану робочих точок ми бачимо, що нова машина ROG насправді використовує 18 Гб пам'яті, а не розширення віртуальної пам'яті.

Висока пам’ять означає, що більше програм, відкритих програвачами, залишатиметься на задньому плані смартфона. Це значно зменшує кількість закритих програм через недостатню пам'ять.

Для мобільних ігрових гравців ви можете безпечно та сміливо перемикатися між іграми
і програмне забезпечення для чату, не турбуючись про "вбивство фонових програм".

Що ще ми знаємо про ігровий телефон ROG 5

Варто згадати, що на вебсайті Міністерства промисловості та інформаційних технологій ми можемо дізнатись, що ігровий телефон ROG 5 має розміри 172,83 мм × 77,25 мм × 10,29 мм, місткість акумулятора до 6000 мАг, і він підтримує швидкість проводки 65 Вт зарядка.

Ігровий телефон ROG 5 із 18 ГБ оперативної пам'яті з'явився на Master Lu

На додаток до потужної продуктивності, ігровий телефон ROG 5 продовжує підтримувати глибоку співпрацю з Tencent. Tencent проведе поглиблену настройку та оптимізацію машини для подальшого вдосконалення обчислювальних та розгортальних можливостей апаратного забезпечення та забезпечення стабільної роботи та безперебійного використання ігор з високою частотою кадрів.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: