Realme GT Neo на Dimensity 1200 SoC вийде найближчим часом

Вчора Realme провела онлайн-конференцію, присвячену запуску свого флагманського смартфона Realme GT, який базується на SoC Snapdragon 888. Він став найдешевшим флагманом на цій платформі. Наприкінці презентації компанія підтвердила, що незабаром буде випущений новий телефон під назвою Realme GT Neo, який буде оснащений SoC Dimensity 1200. Неважко уявити, що Realme GT Neo буде найдоступнішим смартфоном на цій платформі.

У січні MediaTek представила свій флагманський розмір 1200 SoC, який виготовляється в 6-нм процесі. Конфігурація Dimensity 1200 включає вісім ядер (1 + 3 + 4), основним з яких є Cortex-A78, який працює на частоті 3,0 ГГц. Додатково ще три ядра Cortex-A78 з частотою 2,6 Гц; та встановлено чотири енергоефективних ядра Cortex-A55, що працюють на частоті 2,0 Гц.

MediaTek підтвердила, що телефон Realme на базі Dimensity 1200 SoC буде запущений до кінця цього місяця або на початку квітня.

Realme GT Neo на Dimensity 1200 SoC вийде найближчим часом

Realme б'є рекорди, щоб стати найшвидшим брендом у світі

Китайський бренд realme, заснований у середині 2018 року, є одним з наймолодших та найперспективніших виробників смартфонів та іншої електроніки на ринку. Це може підтвердити свіжий звіт дослідницької компанії Counterpoint Research, який підбиває підсумки третього кварталу 2020 року.

Realme GT Neo на Dimensity 1200 SoC вийде найближчим часом

За такий короткий проміжок часу; Realme зміг збільшити обсяги достачання смартфонів на неймовірні 132% QoQ і 45% в річному обчисленні; що робить його найбільш гінкою торговою маркою у світі з майже 50 мільйонами одиниць відвантаження з моменту її створення. І все це, попри труднощі, що виникли у зв'язку з пандемією.

Realme GT Neo на Dimensity 1200 SoC вийде найближчим часом

І хоча найбільший обсяг постачання realme припадає на Індію (55%); компанії успішно вдається зайняти керівні посади в інших регіонах світу. Отже, на китайському ринку йому вдалося зайняти шостий рядок відразу після Huawei, OPPO, Vivo та Xiaomi; а на деяких інших ринках він навіть увійшов до п’ятірки найпопулярніших виробників смартфонів. Водночас світовий ринок смартфонів у третьому кварталі виріс на 32% у порівнянні з другим; і знизився на 4% у порівнянні з 3 кварталом 2019 року; і найбільше постраждали від просадки LG (-11%), Apple (-7%) та OPPO (-4%).

Realme GT Neo на Dimensity 1200 SoC вийде найближчим часом

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: