Безпечний режим на Android: що це таке, як активується і як вимикається

Безпечний режим Android - це варіант, який допоможе вам розв'язувати проблеми, викликані сторонніми додатками, які ви, можливо, встановили.Якщо ви вважаєте, що будь-яка з них викликає збої в мобільному телефоні або що він став незвично повільним, за допомогою цього режиму ви можете позбутися від сумнівів і видалити їх, якщо ви не можете зробити це у звичайному режимі.

Ми збираємося почати з пояснення, що саме являє собою цей безпечний режим, для чого ви можете його використовувати і що відбувається, коли ви в нього входите в нього.

Пізніше ми пояснимо, як ви можете увійти в безпечний режим і як вийти з нього після того, як ви увійшли.

Не лякайтеся, адже все гранично просто.

Що таке безпечний режим Android

Як і в будь-якій операційній системі, можуть бути випадки, коли встановлюється вами додаток викликає збій всього пристрою через те, що це шкідлива програма або в ньому виникає якась помилка.

У цих випадках безпечний режим дозволяє вам запустити Android так, щоб виконувалися тільки основні програми системи, не рахуючи тих, що не були встановлені, коли ви запускали свій недавно придбаний мобільний телефон.

Таким чином, він дуже схожий на безпечний режим Windows, але на Android.

Використовуючи його, ви зможете отримати доступ до мобільного телефону, не запускаючи програми, які могли викликати його збій. Якщо мобільний телефон не виходить з ладу або не гальмує в цьому режимі, ви точно будете знати, що проблема в одному з додатків.

Так ви можете видалити додаток, яке викликає проблеми, навіть якщо воно заважає вам нормально запустити мобільний телефон.

Крім того, в разі, якщо помилка робить пристрій неможливим для відновлення, це також дозволить вам витягти файли, які у вас є на ньому, на свій комп'ютер, перш ніж приймати радикальні заходи, такі як відновлення Android і повернення його до заводських налаштувань.

Коли ви входите в безпечний режим, значки нестандартних додатків працювати не будуть, вказуючи на те, що вони неактивні і ви не можете їх використовувати.

Ви побачите тінь від встановлених вами віджетів, але вони теж не будуть працювати, в цьому випадку навіть ті, які були стандартними, як панель пошуку Google.

Цей безпечний режим розроблений таким чином, що ви можете запускати його при виникненні проблем, хоча також можливо, що ви випадково запустили його в якийсь момент.

Тому важливо знати як почати, так і спосіб виходу в разі, якщо ви увійшли помилково.

Як запустити безпечний режим

Є два способи запустити безпечний режим вашого мобільного телефону: коли він включений або коли він вимкнений. Найпростіший - коли мобільний телефон включений. У цьому випадку спочатку натисніть і утримуйте кнопку фізичного виключення на мобільному телефоні або планшеті, поки не з'явиться меню параметрів.

В цьому меню, натисніть і утримуйте опцію вимикання до тих пір, поки не з'явиться повідомлення, що пропонує вам Перезапуск в безпечному режимі. У цьому вікні вам просто потрібно натиснути ОК, і все, ви перезавантажте мобільний телефон в безпечному режимі. Наступного разу, коли ви перезапустіть його, все буде нормально, і встановлені вами додатки знову будуть доступні.

Щоб запустити мобільний телефон в безпечному режимі, коли він вимкнений, насамперед потрібно натиснути кнопку живлення, щоб увімкнути його.

Як тільки ви це зробите, натисніть і утримуйте кнопку зменшення гучності, поки ви бачите анімацію запуску вашого пристрою Android, і утримуйте її, поки пристрій не запуститься в безпечному режимі.

Ви будете знати, що він запущений в цьому режимі, тому що віджети не завантажуються, і він помістить його в нижній правий кут.

Як вийти з безпечного режиму

Щоб вийти з безпечного режиму, вам просто потрібно натиснути і утримувати кнопку живлення, поки не з'явиться меню з опцією «Перезавантаження».

Якщо з якоїсь причини цей параметр не показується, просто утримуйте кнопку живлення протягом 30 секунд, щоб примусово перезавантажити пристрій.

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: