Продажі iPhone 12 перевершують очікування попиту

До запуску серії iPhone 12 існували прогнози щодо цієї серії. Аналітики мали підстави вважати, що ця перша партія iPhone, яка підтримує мережеві підключення 5G, забезпечить цикл супероновлення та значно збільшить загальний обсяг продажів iPhone. Ну, їх прогнози не далеко від реальності. На думку аналітиків, ринковий попит після запуску iPhone 12 також дуже сильний. Він має значні продажі, які перевершують очікування аналітиків та спостерігачів.

Продажі iPhone 12 перевершують очікування попиту

Керовані високим попитом на iPhone 12, аналітики очікують, що продажі iPhone наблизяться до 80 мільйонів одиниць у четвертому кварталі минулого року. Apple також перевершила Samsung і є виробником з найвищими постачаннями смартфонів у четвертому кварталі минулого року.

Потужний попит на iPhone 12 не тільки збільшив продажі iPhone у четвертому кварталі минулого року, але також суттєво вплинув на продажі iPhone цього року. Судячи з виробничих замовлень, за даними науково-дослідних установ, спостерігатиметься значне зростання у порівнянні з попереднім роком.

Є повідомлення, що Apple випустить 57 мільйонів iPhone у першому кварталі, що на 2 мільйони більше, ніж 55 мільйонів, очікуваних у січні, і збільшення на 54% проти аналогічного періодом минулого року. У другому кварталі дослідницький інститут очікує, що Apple розмістить у промисловій мережі 44 мільйони виробничих замовлень для iPhone. Хоча спостерігається зниження у порівнянні з першим кварталом, воно все ще значно вище, ніж за аналогічний період минулого року, з річним приростом на 26%.

Apple змінює переваги післяпродажного обслуговування iPhone 12

Для Apple не дивно змінити розповідь у галузі смартфонів. Серія iPhone 12 - це перші телефони без зарядного пристрою в коробці. Цікаво, що подібні Xiaomi та Samsung швидко зробили те саме зі своїми флагманами. Apple стверджує, що знімає зарядний пристрій через захист навколишнього середовища. Однак багато користувачів не вірять цій заяві. Здається, що зняття зарядного пристрою - це лише перший крок, Apple зробить більше, щоб скоротити витрати. Згідно з недавнім звітом, компанія змінить політику післяпродажного обслуговування iPhone 12. Зокрема, вона припинить деякі безкоштовні переваги заміни цього пристрою.

Продажі iPhone 12 перевершують очікування попиту
Компанія повідомила своїх уповноважених постачальників послуг про деякі зміни. Що стосується iPhone 12 mini та iPhone 12, деякі проблеми, які зазвичай привертають увагу до заміни цілого блоку, у кращому випадку будуть ремонтовані. Згідно з внутрішньою запискою, проблеми з живленням, проблеми з логічною платою, Face ID або проблеми з корпусом пристрою тепер будуть ремонтовані. Зазвичай користувачі отримують заміну цілого блоку для цих питань. Ці зміни стосуються лише iPhone 12 mini та iPhone 12.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: