Huawei залишається найвищим у світі власником патентів 5G - Qualcomm його наздоганяє

У лютому цього року компанія IPLytics, всесвітньо відома компанія з патентних даних, опублікувала звіт на тему "Хто очолює змагання за патентами 5G?". Звіт охоплює основні організації, які звітують перед ETSI (Європейським інститутом телекомунікаційних стандартів) про свою кількість основних патентів 5G (SEP). На сьогодні є набагато більше компаній, що мають 5G стандартно необхідні патенти (СЕП), ніж минулого року. Таким чином, важливо вести облік патентних лідерів у зв'язку.

Huawei залишається найвищим у світі власником патентів 5G - Qualcomm його наздоганяє

Звіт охоплює 22 компанії. Серед них Huawei посідає перше місце з 15,39% додатків, а Qualcomm - друге з 11,24%. Ще один китайський виробник - ZTE - третій - 9,81%. Samsung та Nokia посіли четверте та п’яте місця відповідно до 9,67 та 9,01%. Однак цей рейтинг призначений для застосування основних стандартних патентів 5G (SEP).

Хоча Huawei також запустила найбільше додатків в цілому, американська компанія Qualcomm посідає друге місце при підрахунку дозволених та відкритих програм. Що ж, ми говоримо про основну заявку на патент 5G чи патент, Huawei все ще на висоті.

Ми розглядаємо заявку на патент, оскільки процес патентування може тривати кілька років. Таким чином, після видачі патентів відсотки можуть суттєво змінитися.

Що стосується основних патентів 5G, Huawei займає 15,4%, а Samsung - 13,3%. Qualcomm слідує на третій позиції - 13,2%, тоді як LG - четверта - 8,7%. ZTE є п'ятим з 5,6% від загальної кількості патентів.

Американські компанії наздоганяють

Станом на травень 2019 року основний патент Huawei 5G перевершує патент усіх американських компаній разом. У той час Лу Йонг, віцепрезидент Huawei Technologies Co., Ltd., заявив, що Huawei має понад 16 000 стандартних патентів 5G, що займають перше місце у світі і становлять 20%. На всі компанії США припадає менше ніж 15% основних патентів 5G. "Китай вважає, що у нас найбільша мережа 4G у світі, і ми маємо всі підстави вважати, що Китай також матиме найбільшу у світі мережу 5G". Лу Йонг вважає, що завдяки такому великому ринковому простору та кіберпростору 5G може змусити Китай здійснити зацифрування тисяч галузей промисловості і справді усвідомити трансформацію 5G-оцифрування.

Лу Йонг також сказав: «Сьогодні Huawei слід вважати черговою хвилею потрясінь, але, на моє особисте розуміння, насправді внутрішні 180 000 співробітників Huawei, схоже, схожі на ураган в урагані. Ми дуже спокійні. Ми своєрідні бобові паростки ... »

Однак статистичні методи зараз змінюються. Хоча Huawei все ще лідирує, він не такий масивний, як був пару років тому.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: