Apple відмовиться від порта Lightning - ось його потенційна заміна

Згідно з нещодавніми звітами, Apple замінить порт Lightning, але він все одно не буде розглядати USB Type-C. Готуючись до майбутнього без Lightning Port, Apple має новий патент. У нещодавньому патенті, здійсненому Патентним відомством США (USPTO), Apple викладає триконтактний зарядний пристрій «MagSafe». Однак цей зарядний пристрій має різні конструкції штифтів, які підключатимуться до нього. Поки одна кругла, інші плоскі.

Apple відмовиться від порта Lightning - ось його потенційна заміна

З зображення на цьому патенті видно, що цей зарядний пристрій буде для iPhone. Зображення показує нижню частину iPhone із зарядним портом. Поточний зарядний пристрій використовує набір магнітів, що дозволяє йому легко приєднати або від'єднати від пристрою. Це одна перевага, яку він має перед поточним портом Lightning на iPhone.

Apple сподівається перетворити поточний заряд «MagSafe» на задній панелі пристрою на місце для аксесуарів. Цей патент міг би надати довіру до звітів. Це означає, що магнітний зарядний пристрій «MagSafe» переміститься на дно, щоб зарядити «iPhone».

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: