Apple відмовиться від порта Lightning – ось його потенційна заміна

Згідно з нещодавніми звітами, Apple замінить порт Lightning, але він все одно не буде розглядати USB Type-C. Готуючись до майбутнього без Lightning Port, Apple має новий патент. У нещодавньому патенті, здійсненому Патентним відомством США (USPTO), Apple викладає триконтактний зарядний пристрій «MagSafe». Однак цей зарядний пристрій має різні конструкції штифтів, які підключатимуться до нього. Поки одна кругла, інші плоскі.

З зображення на цьому патенті видно, що цей зарядний пристрій буде для iPhone. Зображення показує нижню частину iPhone із зарядним портом. Поточний зарядний пристрій використовує набір магнітів, що дозволяє йому легко приєднати або від’єднати від пристрою. Це одна перевага, яку він має перед поточним портом Lightning на iPhone.

Apple сподівається перетворити поточний заряд «MagSafe» на задній панелі пристрою на місце для аксесуарів. Цей патент міг би надати довіру до звітів. Це означає, що магнітний зарядний пристрій «MagSafe» переміститься на дно, щоб зарядити «iPhone».

What’s your Reaction?
Cool
0
Cool
Happy
0
Happy
Shaking
0
Shaking
Interesting
0
Interesting
Sad
0
Sad
Angry
0
Angry
Читайте Gizchina в Google News

Сподобалась стаття? Подякуй редакції!

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, збиранням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua