Як знайти втрачений телефон через супутник - Усі способи

Сьогодні мобільний телефон став нашим нерозлучним супутником, тому факт його втрати - або, що ще гірше, його крадіжки - може стати справжньою драмою.

Навіть якщо ми зробимо все можливе і створимо резервну копію даних і файлів, відновлення нашого смартфона стане справою крайньої потреби.

На щастя, є кілька інструментів, які можуть допомогти нам знайти телефон у разі втрати й навіть відключити його, якщо він був вкрадений.

Зазвичай в пошуку шукають "як знайти втрачений телефон через супутник", але це не зовсім правильно. Мається на увазі, що місце розташування буде показано на супутниковій карті.

У деяких виробників, таких як Samsung або Xiaomi, є власне рішення для цієї мети, але Google пропонує нам альтернативу під назвою «Знайти мій пристрій», яку можна використовувати на будь-якому пристрої Android.

Почнемо з цього, а потім подивимося на інші пропозиції.

Знайдіть свій мобільний телефон за допомогою функції «Знайти моє пристрій"

У 2013 році Google запустив свій диспетчер пристроїв Android, щоб ми могли визначати місцеперебування втрачених смартфонів на карті, змушувати їх дзвонити або видаляти всі свої дані в разі крадіжки. Пізніше він також додав можливість блокування і скидання пароля нашого загубленого або вкраденого пристрою віддалено зі свого вебсайту.

У 2017 році Google оновив свій інтерфейс, перейменував інструмент «Знайти мій пристрій Google» і представив його в складі Google Play Protect. Щоб переконатися, що він активований:

 • Отримайте доступ до налаштувань вашого телефону.
 • Знайдіть параметри Google і натисніть «Безпека».
 • Перейдіть в «Знайти мій пристрій» і переконайтеся, що воно активоване;
 • Також важливо, щоб в терміналі було активовано розташування, яке ми хочемо знайти.

Звідти у вас є два варіанти: зайти на цей вебсайт, щоб знайти будь-який мобільний телефон або планшет, пов'язаний з вашим обліковим записом, або завантажити безплатний і дуже простий додаток, який можна використовувати на пристроях з Android 4.1 або вище.

Якщо ви встановлюєте програму після його завантаження ви повинні увійти у свій обліковий запис Google і надати їй права доступу до вашого місця розташування, щоб поточне місце розташування вашого пристрою було показано на карті.

Як знайти втрачений телефон через супутник - Усі способи

У верхній частині екрану з'являться всі пристрої Android, на які ви увійшли з цим обліковим записом.

Натиснувши на кожне з них, ми можемо побачити поточне місце розташування (або останнім зареєстроване місце розташування), модель пристрою, стан мережі і рівень заряду батареї.

Крім того, в нижній частині екрана у нас будуть параметри для відтворення звуку, блокування пристроїв, а також його видалення.

Інші альтернативи

Як ми вже говорили на початку, крім опції, що надається Google, у Samsung і Xiaomi є власний інструмент для пошуку мобільного телефону, інтегрований в їх оболонки. Основна операція практично ідентична операції «Знайти мій пристрій».

Вони також поділяють основні дії, які можна виконувати віддалено: змусити телефон задзвонити, заблокувати його ( «Режим пропажі» на Xiaomi) або стерти всі його вміст.

Крім того, Samsung віддалено додає інші дії, такі як: Відстеження місця розташування, Резервне копіювання, Збільшення заряду батареї і т.д.

Пошук мобільного телефону Xiaomi

Щоб активувати інструмент, запропонований Xiaomi, необхідно зробити наступне:

 • Відкрийте настройки свого мобільного телефону Xiaomi і перейдіть до параметрів «Mi аккаунт».
 • Увійдіть в «Xiaomi Cloud».

Як знайти втрачений телефон через супутник - Усі способи

 • Перейдіть до «Знайти пристрій» в параметрах «Захистити дані».
  Як знайти втрачений телефон через супутник - Усі способи
 • Натисніть «Включити пошук пристрою», щоб активувати місце розташування (ви повинні ввести пароль свого облікового запису Mi). Якщо у вас вже було активне розташування, з'явиться повідомлення «Вимкнути» або «Вимкнути».

Як знайти втрачений телефон через супутник - Усі способи

Коли ви активували «Знайти пристрій» на своєму Xiaomi, ви можете шукати його місце розташування за допомогою вебпараметрів облікового запису Mi. Вам просто потрібно зайти на цю сторінку, ввійти в систему і ввести телефонний пошук.

Пошук мобільного телефону Samsung

У разі Samsung опція пошуку втраченого або вкраденого телефону активується в такий спосіб:

 • Увійдіть в налаштування мобільного телефону Samsung і перейдіть в розділ «Біометрія та безпека».
 • Знайдіть опцію «Знайти мій мобільний» і активуйте її (можливо, вам доведеться увійти у свій обліковий запис Samsung).
 • Введіть параметри та відзначте «Дистанційне розблокування» і «Надіслати моє останнє місце розташування», щоб отримати доступ до всіх віддалених інструментів.

Після активації служби визначення місцеперебування Samsung на своєму телефоні ви зможете знайти свій телефон в будь-який час, зайшовши на цю сторінку виробника.

Як знайти втрачений телефон через супутник - Усі способи

Поділитися з друзями
Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: