ⓘ Стрімке зростання Huawei AppGallery: за рік завантаження додатків зросли вдвічі

Платформа Huawei AppGallery, що входить у ТОП-3 провідних магазинів додатків у світі, досягла значних результатів. Збільшення кількості завантажень додатків на 83% і зростання на 33% числа активних користувачів на місяць свідчать про активний розвиток екосистеми додатків Huawei за рік.

Компанія Huawei поділилася результатами розвитку AppGallery через рік після заяви Річарда Ю (Richard Yu), виконавчого та генерального директора Huawei Consumer BG, про намір Huawei перетворити AppGallery на відкриту інноваційну платформу поширення додатків, доступну для користувачів у всьому світі.

 • Кількість зареєстрованих на платформі розробників зросла до 2,3 млн ― на 77% більше порівняно з 2019 роком; серед них ― 300 000 розробників за межами Китаю.
 • Глобальна аудиторія AppGallery зросла до 530 млн активних користувачів на місяць (MAU); у Європі цей показник збільшився на 61,5% порівняно з 2019-м і тепер становить понад 42 млн користувачів.
 • В AppGallery тепер доступні 120 000 додатків, інтегрованих з HMS Core, ― на 118% більше, ніж у 2019.
 • У 2020 році з AppGallery було завантажено 384,4 млрд додатків ― на 174 млрд більше, ніж у 2019-му.
 • Стрімкому зростанню AppGallery сприяло розширення ігрового контенту: кількість ігор на платформі збільшилася на 500% порівняно з 2019-м.

Коментуючи показники зростання екосистеми Huawei, Дерек Ю (Derek Yu), віцепрезидент підрозділу Huawei Consumer Business Group у регіоні CEE і Nordics, сказав:

«Наша стратегія розвитку AppGallery полягає у розширенні користувацької бази з метою закладення міцної основи для зростання нашої екосистеми. І, судячи з цифр, такий підхід працює. Ми не лише представляємо нові та актуальні додатки і забезпечуємо партнерам-розробникам доступ до аудиторії, що постійно зростає, а й створюємо нові можливості для досягнення успіху на ринку мобільних додатків».

Швидкому зростанню AppGallery сприяли інвестиції Huawei у рамках розвитку екосистеми Huawei Mobile Services (HMS). Наразі в HMS працюють понад 8 000 інженерів-дослідників і понад 600 співробітників глобальної групи технічної підтримки. В результаті кількість додатків, котрі пройшли інтеграцію з HMS Core, зросла до 120 000, що на 118% більше, ніж у 2019-му. А MAU швидких додатків збільшилася на 200% та досягла 100 млн.

AppGallery в Україні

Українська аудиторія AppGallery також стрімко зростає і вже становить близько 950 тис. активних користувачів на місяць (MAU).

За останні півроку з Huawei Mobile Services інтегрувалася низка популярних українських додатків.

 • Автомобілі та транспорт: Car Plates Ukraine, SOCAR level, Opti, Taxi838, БРСМ Plus.
 • Ігри: ATB Arena, Scatter Slots, Dark Riddle, Harvest Land, Planetcraft.
 • Закупи: АШАН, АТБ Маркет, Rozetka, Domino's UA, Kabanchik, Сільпо, Фора, Intertop, Лайк (АНЦ).
 • Розваги/ТБ/Книги/Музика: Lanet TV, OLL TV, Vodafone TV, Multiplex, Volia TV, Alreader, Online Radio Box.
 • Соціальні: Дія, Вдома, Parking UA, My lifecell, Укрпошта.
 • Спорт/Фітнес: BetterMe: Calm, Sleep, Meditate; BetterMe: Workout Trainer; Home workouts BeStronger Fitness and streetworkout; Prana Breath: Calm & Meditate; Wake up!
 • Morning Exercises; Yoga-Go: Yoga For Weight Loss.
 • Фінанси: Eco Bank, Raiffeisen Online, Sportbank, Pumb Online, Spoko, Sense SuperApp.
 • Фотографія: Photo Studio, PiP Camera, Posters.

Стратегія розвитку AppGallery GLOCAL (GLOBAL + LOCAL) ― можливості для локальних розробників вийти на глобальний рівень

AppGallery працює з розробниками як на локальному, так і на глобальному рівнях. Це дозволяє збільшити кількість розробників, котрі співпрацюють із платформою, та надати розширений вибір клієнтам у всьому світі.

Розробники все частіше звертаються до AppGallery, щоб охопити місцеву аудиторію, а також отримати доступ до глобальної аудиторії платформи, котра постійно зростає.

У рамках цієї стратегії Huawei також використовує свій досвід у Китаї, щоб допомогти закордонним розробникам вийти на прибутковий китайський ринок додатків. За останні 12 місяців AppGallery допомогла більш ніж тисячі закордонних розробників отримати доступ до китайських користувачів мобільних пристроїв.

Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: