iQOO Neo5 для підтримки OIS та 90 кадрів в секунду для «Honor of Kings»

Наприкінці лютого iQOO офіційно оголосив, що офіційно випустить новий iQOO Neo5 16 березня. Сьогодні певна інформація щодо iQOO Neo5 потрапила в Інтернет. Нова інформація показує, що цей пристрій буде оснащений потрійною настройкою задньої камери. Крім того, ми можемо побачити слово “OIS” на модулі камери. Це означає, що камера підтримуватиме оптичну стабілізацію зображення (OIS). Ця функція стабілізує зображення та відео. Це також покращує ефекти знімання в умовах недостатнього освітлення.

iQOO Neo5 для підтримки OIS та 90 кадрів в секунду для «Honor of Kings»

Крім того, “Честь королів” оголосила, що iQOO Neo5 підтримуватиме ігри на 90 кадрів. Що стосується ігрових візуальних ефектів, iQOO Neo5 використовуватиме незалежний чіп дисплея на апаратному рівні для підтримки функцій "вставки ігрового кадру" та "стабілізованої частоти кадрів".

Крім того, iQOO Neo5 фактично підтвердив, що використовуватиме процесор Snapdragon 870. Цей смартфон також буде підтримувати надшвидку зарядку спалахом потужністю 66 Вт та тривимірну систему охолодження. Інформація про доступ до мережі показує, що код продукту iQOO Neo5 - V2055A. Він підтримує мобільні мережі 5G, а зарядний пристрій має максимальну потужність 20 В 3,3 А.

Швидкий зарядний пристрій iQOO Neo5 66 Вт забезпечує повний заряд за 30 хвилин

За даними @DigitalChatStation, iQOO Neo5 використовуватиме швидкий зарядний пристрій потужністю 66 Вт. Цей зарядний пристрій повністю зарядить пристрій приблизно за 30 хвилин. На додаток до нового швидкого зарядного пристрою iQOO Neo5, витік також показує передню частину цього пристрою. З зображення видно, що iQOO Neo5 оснащений центральним дисплеєм. Діафрагма отвору значно менша, ніж у попереднього покоління. Це дозволить ефективно зменшити вплив передньої діафрагми на екран. Зовнішнє пакування все ще чорно-жовте.

iQOO Neo5 для підтримки OIS та 90 кадрів в секунду для «Honor of Kings»

Нещодавно з'являлися повідомлення про те, що смартфон iQOO Neo5 буде запущений наступного місяця. Він також використовуватиме технологію синтезу пам'яті для оптимізації оперативної пам'яті та ПЗУ за допомогою алгоритмів. Частина простою ПЗУ безпосередньо використовується для роботи оперативної пам'яті, що збільшує маскується обсяг пам'яті. За допомогою цієї технології модель 8 ГБ оперативної пам'яті може мати 11 ГБ оперативної пам’яті. Це врешті-решт впливає на загальну продуктивність пристрою.

iQOO Neo5 для підтримки OIS та 90 кадрів в секунду для «Honor of Kings»

Для тих, хто не знає, серія iQOO Neo - це рентабельна лінійка iQOO середнього рівня, але вона все ще має флагманські характеристики. З чуток, бренд готується до запуску нового iQOO Neo 5 близько березня. Оскільки запуск наближається, ми починаємо спостерігати все більше і більше витоків, що розкривають деталі про слухавку. Сьогодні в Інтернеті з’явився передбачуваний прототип iQOO Neo 5. Це дає нам гарний погляд на телефон разом з деякими його ключовими характеристиками.

iQOO Neo5 для підтримки OIS та 90 кадрів в секунду для «Honor of Kings»

Відповідно до витоку зображення, iQOO Neo 5 користується центрованою камерою. Він виглядає суттєво зменшеним у порівнянні з попередником, тому користувачів не дратуватиме місце, зайняте цим вирізом. Пристрій буде працювати під управлінням Android 11, і ми бачимо, що OriginOS буде працювати зверху. Цей конкретний варіант має 128 ГБ внутрішньої пам’яті, але ми можемо очікувати ще один із 256 ГБ. Згідно з попередніми чутками, iQOO Neo 5 матиме частоту оновлення 120 Гц.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: