Якщо ви використовуєте Google Фото, вам потрібно прочитати це

Завдяки високоякісному стисненому режиму Google Drive користувачі можуть завантажувати нескінченну кількість фотографій на Google Drive. Компанія вже деякий час заохочує користувачів використовувати цю платформу зберігання. Google навіть обіцяє, що високоякісне сховище пропонує "майже однакову візуальну якість", як оригінальне зображення. За допомогою цього сховища користувачам не потрібно зберігати зображення на своїх телефонах. Вони завжди можуть завантажити ці зображення в будь-який час.

Якщо ви використовуєте Google Фото, вам потрібно прочитати це

Однак з часом тиск на Google став величезним. Після того, як Google Drive потрапили 4 трильйони зображень різного розміру, компанія внесла деякі зміни до правил. Кількість зображень, які потрібно було завантажити, була вже не нескінченною. Google повинен був стягувати плату з користувачів, які перевищили ліміт 15 ГБ з 1 червня 2021 року.

З огляду на нові фінансово вигідні правила для Google, її уподобання щодо зберігання зображень, схоже, змінюються. Компанія більше не віддає перевагу високоякісному сховищу, і тепер для користувачів існує попередження. За даними Google, користувачі можуть ризикнути пошкодити свої фотографії, якщо не перейдуть з високоякісних завантажень на оригінальні. Ця інформація міститься в одному з рекламних листів, надісланих користувачам Google Photo. В цей час компанія рекламує свої нові функції преміального редагування фотографій.

Якщо ви використовуєте Google Фото, вам потрібно прочитати це

Електронний лист містить зразок оригінального зображення, а також зображення “Високоякісне стиснення”. Google каже, що "Фотографії оригінальної якості зберігають найдрібніші деталі та дозволяють збільшувати, обрізати та друкувати фотографії з меншою кількістю пікселів". Це невдала ситуація для користувачів Google Фото. Щонайменше, постраждає від мільйонів користувачів Android.

Що виграє від цього Google

За допомогою високоякісного стиснення користувачі можуть безплатно використовувати лише 16-мегапіксельні зображення або 1080 відео до 21 червня. Однак для оригінальних якісних зображень користувачі можуть використовувати будь-який розмір пікселів, який хочуть. Це означає, що оригінальні зображення створюватимуть набагато більші зображення та відео. Зрозуміло, що оригінальні зображення будуть забирати набагато більше місця. Таким чином, як тільки закінчується 15 Гб вільного сховища, користувачі починають платити

Таким чином, схоже, Google заохочує користувачів використовувати Оригінальні Зображення, які швидше споживають простір. Звичайно, більшість телефонів Android сьогодні використовують понад 16MP в якості основних камер, тож вони б і так не претендували на високу якість. Телефони Android з датчиками 108 Мп легко споживають 15 Гб пам’яті. Коли це трапляється, Google починає заробляти на користувачах.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: