Серія Redmi Note 10 буде використовувати об'єктив Super-Macro

Китайські компанії використовують макросенсори для завершення налаштування чотирьох камер. Здебільшого ці макросенсори не корисні і просто використовуються як маркетинговий трюк. Але, нарешті, схоже, Xiaomi активізує свою фотографічну гру із серією Redmi Note 10, оскільки цього разу вони працювали над датчиком Macro. Серія Redmi Note матиме 5-мегапіксельний об'єктив Super-Macro.

Сьогодні глобальний віцепрезидент Xiaomi Ману Кумар Джайн розмістив повідомлення про макросенсор серії Redmi Note 10. За його словами, серія Redmi Note 10 має оновлену установку макрокамери. Серія Redmi Note 9 мала 5-мегапіксельний макросенсор, який знову виявився не надто корисним. Але цього разу Redmi використовує 5-мегапіксельний телеоб'єктив, який продається як 5-мегапіксельний об'єктив Super-Macro.

У чому різниця між датчиками Macro і Telephoto Macro?

Ну, датчик телеоб'єктивного макросу може працювати, не рухаючи пристрій фізично ближче до об'єкта. Як відомо, макросенсори використовуються для знімання крупним планом. Ну, використання датчика телеоб'єктивного макросу подібне, але тут ви отримаєте можливість наблизитись до об'єкта в два рази, ніж із традиційними макрокамерами, як згадував Джейн.

Глобальний запуск Redmi Note 10 серії

Серія Redmi Note 10 буде використовувати об'єктив Super-Macro

Глобальний варіант Redmi Note 10 також просочився. Ми отримали не тільки зображення коробки Note 10, але й сам пристрій. Це точно так само, як індійський варіант Redmi Note 10. За даними витоку, Redmi Note 10 буде поставлятися з 6,43-дюймовим AMOLED-дисплеєм з вирізом. Однак шанси отримати відбиток пальця на дисплеї дуже менші. Практичне відео, яке ми висвітлювали раніше, показало, що є сканер відбитків пальців, встановлений збоку; У серії Redmi K40 також використано встановлений сканер відбитків пальців, який встановлений збоку, щоб заощадити. Покращуючи продуктивність, Redmi Note 10 постачається з процесором Snapdragon 668. На тильній стороні встановлена ​​48-мегапіксельна чотирикамерна камера. Ми не впевнені, побачимо датчик Super-Macro у звичайній версії чи ні. Але у твітті згадується "серія Note 10" замість версії Pro, тому ми можемо очікувати Super-Macro і на Note 10. Крім цього, пристрій може швидко заряджатись на 33 Вт. Серія Redmi Note 10 має бути запущена 4 березня о 20:00 (GMT + 8). Повідомте нас, які ваші думки щодо об’єктива Super-Macro, чи вважаєте ви корисним для споживача чи іншого маркетингового трюку?

Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: