Microsoft працює над Surface Duo 2, 5G та оновленою камерою

Ще в серпні 2020 року Microsoft випустила свій перший смартфон з подвійним екраном під лінійкою продуктів Surface, яка отримала назву Surface Duo. Хоча смартфон з подвійним дисплеєм був дуже привабливим для багатьох, смартфон застряг у суперечці. Хоча пристрій поставляється з дорогим цінником, він був недостатньо міцним. Різні користувачі почали скаржитися на тріщини через дуже тонкий пластик біля порту Type-C.

Незабаром після цього Microsoft вирішила зменшити цінник приблизно на 200 доларів, а потім ще на 450 доларів. До всього іншого, смартфон навіть не встиг стати глобальним. Це не схоже на те, що Microsoft не звертає уваги на пристрій, оскільки, як очікується, Surface Duo найближчим часом отримає Android 11. Схоже, що Microsoft зараз працює над наступною ітерацією свого пристрою з двома екранами: Surface Duo 2.

Microsoft працює над Surface Duo 2 із купою вдосконалень!

Microsoft працює над Surface Duo 2, 5G та оновленою камерою

Згідно з новим звітом WindowsLatest, Microsoft зараз працює над Surface Duo 2 з кодовою назвою „Zeta”. Цього разу дисплей з подвійним екраном отримає зв’язок 5G, що має сенс, враховуючи поточну тенденцію. Відповідно до звіту, нещодавно Microsoft розмістила вимогу про роботу на своїй кар'єрній сторінці, що напрочуд натякнуло на смартфон. Поки компанія видалила ці списки, один список все ще присутній. Microsoft шукає SW / FW Engineer II на Тайвані. В описі роботи згадується, що працівник буде в «подорожі, щоб створити новий досвід роботи з Surface Duo». Щоб «повністю виразити бачення Microsoft», компанія також забезпечить підтримку 5G для другого покоління. В посадовій інструкції також згадується вимога до досвідченої особи, знайомої з LTE та 5G.

Всі ці списки вакансій у сукупності дають нам тверде уявлення про те, що програмний гігант справді працює над Surface Duo 2. Додавання підключення 5G також є досить зрозумілим.

Поліпшення камери - також на буксирі!

Microsoft працює над Surface Duo 2, 5G та оновленою камерою

У звіті також додається, що Surface Duo 2 принесе певне покращення камери. Це має сенс, оскільки компанія раніше обіцяла таке оновлення. Microsoft має намір використовувати машинне навчання та штучний інтелект для підвищення продуктивності камери. З огляду на це, це те, що впроваджує кожен інший виробник смартфонів.

Ще одна цікава річ, на яку слід звернути увагу, - той факт, що Microsoft планує співпрацювати з незалежними розробниками для нових програм для редагування камер та фотографій. З урахуванням сказаного, це лише рання витік, і ми повинні сприймати це з дрібкою солі. Сподіваємось, ми дізнаємось більше про пристрій найближчими місяцями.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: