Користувачі EMUI 11 перевищують 100 мільйонів, наступна зупинка — HarmonyOS

Сьогодні Huawei EMUI взяла офіційну ручку Weibo, щоб повідомити, що користувачі EMUI 11 перевищують 100 мільйонів. В анонсі важко пропустити фразу, яка говорить "наступна зупинка, HarmonyOS". Це говорить про те, що зараз компанія буде докладати більше зусиль до свого HarmonyOS. Чесно кажучи, конкуренція - це завжди добре. Якщо у нас є більше, ніж просто iOS або Android для смартфонів, все стане простіше, дешевше і краще.

Користувачі EMUI 11 перевищують 100 мільйонів, наступна зупинка — HarmonyOS

EMUI 11 був випущений на конференції розробників Huawei 2020 року 10 вересня 2020 р. На додаток до збільшення швидкодії системи, EMUI 11 також додає розумні мультивікна, багатоекранну співпрацю, плавне підключення великих файлів та плавне підключення відеосигналів. Крім того, ця система обмежує відстеження реклами та інші функції. Користувачам, які перейдуть на EMUI 11, буде надано пріоритет оновлення до Harmony OS 2.0.

Користувачі EMUI 11 перевищують 100 мільйонів, наступна зупинка — HarmonyOS

Huawei Mate 40 та 40 отримують нове оновлення EMUI 11 з удосконаленнями

Оновлення Huawei Mate 40 та Mate 40 Pro має номер версії 11.0.0.165 SP1 / SP2. В змісті журналу змін згадується лише про оптимізацію системи та покращення стабільності. До того, оновлення покращує деякі ефекти анімації в інтерфейсі. Цікаво, що Huawei Mate X2 також отримав своє перше оновлення програмного забезпечення, яке покращило ефекти зображення інтерфейсу.

Нове оновлення розповсюджується поступово. Отже, вам слід набратися терпіння, оскільки для досягнення всіх відповідних підрозділів може знадобитися кілька днів. Однак для швидкого оновлення компанія Huawei відкрила метод реєстрації служби реєстрації. Після реєстрації в програмі ви отримаєте оновлення лише через пару годин.

Користувачі EMUI 11 перевищують 100 мільйонів, наступна зупинка — HarmonyOS

Як уже згадувалося вище, серія Mate 40 була представлена ​​в жовтні минулого року. Huawei Mate 40 Pro оснащений Kirin 9000, 5-нм чипсетом, який забезпечує повну підтримку мережі 5G. Попит значно перевищив пропозицію - смартфонів не вистачало, і купити їх близько до їх випуску було не так просто.

На початку цього місяця стали відомі реальні обсяги продажів Huawei Mate 40 Pro. Китайська статистична служба QuestMobile була визнана найпопулярнішим смартфоном у Китаї. В цей час Huawei Mate 40 Pro займає четверте місце з 4,51 млн активних пристроїв на китайському ринку. Загальний обсяг продажів серії Mate 40 у всьому світі досі невідомий.

Не дивно, що Huawei отримує величезну підтримку з боку китайських клієнтів. З перших днів заборони попит компанії зріс на внутрішньому ринку. Китайські замовники демонструють компанії всю свою патріотичну підтримку.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: