Huawei Mate 40 та 40 отримують нове оновлення EMUI 11 з удосконаленнями

Huawei Mate 40 і Mate 40 Pro вийшли на ринок минулого року, дебютувавши в наборі мікросхем Kirin 9000. Це останній чипсет Kirin, розроблений Huawei HiSilicon. Зрештою, заборона США припинила діяльність TSMC з китайською компанією. Насправді серія Huawei Mate 40 забезпечує найкращі характеристики, які Huawei може забезпечити зараз. Через обмеження, введені забороною, невідомо, чи наступні флагмани компанії перевершать за продуктивністю серію Mate 40. Завдяки своїй привабливості, Huawei Mate 40 і 40 Pro мають досить успіх на китайському ринку. З цієї причини Huawei постійно наполягає на оновленнях для подальшого вдосконалення роботи. Зараз компанія випускає нове додаткове оновлення EMUI 11.

Нове оновлення мікропрограми забезпечує вдосконалення системи для серії Huawei Mate 40

Оновлення Huawei Mate 40 та Mate 40 Pro має номер версії 11.0.0.165 SP1 / SP2. У змісті журналу змін лише згадується про оптимізацію системи та покращення стабільності. Прошивка поставляється, щоб зробити роботу слухавки більш рівномірною. До того, оновлення покращує деякі ефекти анімації в інтерфейсі. Цікаво, що Huawei Mate X2 також отримав своє перше оновлення програмного забезпечення, яке покращило ефекти відбивання інтерфейсу.

Нове оновлення розповсюджується поступово. Отже, вам слід набратися терпіння, оскільки для досягнення всіх прийнятних одиниць може знадобитися кілька днів. Однак для швидкого оновлення компанія Huawei відкрила метод реєстрації служби реєстрації. Після реєстрації в програмі ви отримаєте оновлення лише за пару годин.

Huawei Mate 40 та 40 отримують нове оновлення EMUI 11 з удосконаленнями

Як вже згадувалося вище, серія Mate 40 була представлена ​​у жовтні минулого року. Huawei Mate 40 Pro оснащений Kirin 9000, 5-нм чіпсетом, який забезпечує повну підтримку мережі 5G. Попит значно перевищив пропозицію - смартфонів не вистачало, і купити їх близько до їх випуску було не так просто.

На початку цього місяця стали відомі реальні обсяги продажів Huawei Mate 40 Pro. Китайська статистична служба QuestMobile була визнана найпопулярнішим смартфоном у Китаї. В даний час Huawei Mate 40 Pro займає четверте місце з 4,51 млн активних пристроїв на китайському ринку. Загальний обсяг продажів серії Mate 40 у всьому світі досі невідомий.

Не дивно, що Huawei отримує величезну підтримку від китайських клієнтів. З перших днів заборони попит компанії зріс на внутрішньому ринку. Китайські замовники демонструють компанії всю свою патріотичну підтримку.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: