Ericsson: Кількість користувачів 5G перевищила 200 мільйонів і досягне 3,5 мільярда до 2026 року

Перші мережі 5G почали функціонувати у 2019 році, але перше значне зростання очікувалося на 2020 рік. Зрештою, більше компаній було готово приєднатися до цього сегменту з новими чипсетами 5G та новими смартфонами, готовими до нового мережевого стандарту. Безумовно, пандемія, яка розпочалася минулого року, ні в кого не планувалась. Він спустошив ринок протягом декількох років, але, на щастя, він не зміг запобігти поширенню 5G. Цікаво, що новий світ COVID-19 показав, як розширення 5G буде життєво важливим для впровадження нових технологій. Завдяки хвилі смартфонів із підтримкою мережі п'ятого покоління в різних цінових сегментах, 5G справді охоплює користувачів. Цікаво, що, схоже, ринок наповниться смартфонами 5G всього за кілька років. Ericson, провідна компанія у сфері мережевого бізнесу 5G, і про те, як це зараз є явищем.

Під час «Саміту 5G Evolution», який відбувся під час MWC 2021 в Шанхаї, Пендж Хуанцзян, генеральний менеджер Дослідницького центру Північно-Східної Азії від компанії Ericsson, взяв участь і виголосив промову. Він сказав:

“Станом на січень 2021 року в усьому світі існувало 123 комерційні мережі 5G, і вже існує 335 комерційних терміналів 5G. Швидкість комерціалізації 5G також перевищує уяву. Загальна кількість глобальних користувачів 5G перевищила 200 мільйонів лише за рік. Цей темп зростання далеко поза початком популяризації 4G. За оцінками, до 2026 року користувачі 5G досягнуть 3,5 мільярда».

Ericsson: Кількість користувачів 5G перевищила 200 мільйонів і досягне 3,5 мільярда до 2026 року

На додаток до цього виступу, Ericsson прогнозує, що 5G становитиме 54% від загальної кількості мобільних даних до 2026 року. Цей рік, безумовно, стане ще одним важливим роком для розширення 5G. Зараз у нас є низькоякісні набори мікросхем із можливістю підключення 5G. До кінця року ми очікуємо, що на ринку з’явиться багато рентабельних смартфонів 5G різних марок.

Говорячи про зміну тенденції мобільного трафіку, Хуаньцзян каже, що поточний глобальний мобільний трафік даних становить близько 51EB (Exabyte = 1024 Petabytes = 1048,576 TeraBytes). До 2026 року ця сума досягне 226 ЄБ. Це збільшення приблизно в 5 разів. Це означає, що вантажність та потреби мережі будуть і надалі зростати.

Наразі відеотрафік наразі становить 66% загального мобільного трафіку. Ericsson вважає, що ця частка збільшиться до 77% до 2026 року. До того, деякі відмінності між вимогами до відео в мережі та іншими традиційними послугами підвищують високий рівень розвитку 5G. За словами виконавчого директора, велика пропускна спроможність 5G та низька затримка підходить для типів послуг, що враховують час. Він включає медіапослуги в режимі реального часу, особливо хмарні ігри, які вимагають високої взаємодії та роботи обладнання дистанційного керування.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: