Чи потрібен телефон з фронтальною камерою на 100 Мп?

Індустрія смартфонів постійно розвивається, і зараз можливо навіть «неможливе». Приблизно десять років тому було немислимо думати, що ми можемо мати 24-мегапіксельну камеру на смартфоні. На той час одного 5-мегапіксельного датчика на задній панелі та 0,2-мегапіксельної камери на передній панелі здається досить. Однак зараз ми маємо до 108 Мп датчиків на задній панелі смартфона. На передній панелі у нас є кілька пристроїв із 44 Мп. Дивлячись на сучасні тенденції розвитку індустрії смартфонів, очевидно, що незабаром у нас буде більше. Згідно з нещодавнім звітом, незабаром у нас буде 100-мегапіксельний телефон із фронтальною камерою.

Чи потрібен телефон з фронтальною камерою на 100 Мп?

У звіті @DigitalChatStation також стверджується, що у нас також буде нова камера високої роздільної здатності з OIS. Хоча камера з високою роздільною здатністю та OIS здається чудовою, фронтальна камера на 100 Мп здається апаратною. Нині фронтальна камера iPhone 12 Pro Max має лише 12 Мп, проте вона працює чудово.

У камері більше, ніж просто розмір пікселів. Розмір пікселів не гарантує роботи камери. Є багато функцій та оптимізацій, які камери повинні отримати, перш ніж вони зможуть працювати оптимально. Ви можете переглянути наш список 10 найкращих телефонів для селфі для довідки.

Зараз у нас є смартфони з подвійними фронтальними камерами та дуже високими пікселями. Насправді багато хто з цих камер мають 4K-відеосистему та певний антитремтіння. Це приємні вдосконалення передньої камери смартфонів. Однак телефон на 100 Мп з фронтальною камерою здається занадто багато.

Якщо цей звіт відповідає дійсності, то ми можемо бути впевнені, що виробники Android будуть першими, хто використовуватиме цей датчик. Звичайно, Apple все ще на 12MP, і користувачі iPhone, здається, просто чудові. Не буде несподіванкою, якщо Vivo насправді першим застосує цей датчик. Він завжди брав на себе ініціативу щодо збільшення розміру пікселів селфі-камери.

З усім тим, користувачі повинні знати, що якщо спереду використовується 100-мегапіксельний датчик, задній повинен мати датчик нижчого розміру. Якщо обидві сторони використовують 100-мегапіксельні камери, то смартфон буде невиправдано дорогим. Це буде не дуже привабливо для ринку.

Джерело
Поділитися з друзями
Федір Бубнов

Головний редактор gizchina.com.ua.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: