Повна підтримка програм для Android у Windows 10 може з’явитися цього року

Після того, як Microsoft скасувала так званий проєкт Astoria, компанія почала шукати інші варіанти реалізації підтримки програм для Android в Windows 10. Найдальше в цьому плані просунулася компанія Samsung за допомогою потокової передачі програм, запущених на смартфоні через додаток My Phone; але компанія вирішила піти далі.

Ідея, яку просуває проєкт Latte, полягає у тому, щоб дозволити розробнику програм для Android упаковувати свої програми та ігри у власний формат програми встановлення MSIX. Як повідомляється, проєкт заснований на підсистемі Windows для Linux і в основному передбачає розміщення програм Android у каталозі Windows Store. Тобто ви не зможете безпосередньо запустити APK у Windows 10. За словами джерела, проєкт Latte нарешті дозволить Microsoft подолати розрив у кількості додатків для Windows та Android.

Поки незрозуміло, коли ми побачимо реальну реалізацію проєкту Latte у власному Windows 10; але в кращому випадку повна підтримка програм для Android в ОС Microsoft з’явиться наприкінці цього року.

Повна підтримка програм для Android у Windows 10 може з’явитися цього року

Остання версія Windows 10 продовжує набирати популярність

AdDuplex опублікував результати недавнього дослідження поширеності різних версій операційної системи Windows 10.

Станом на кінець лютого, останнє основне оновлення Windows 10 (жовтневе оновлення, позначене 20H2) отримало 13,6% частки; однак він не зміг обігнати оновлення Windows 10 1909 восени 2019 року з 26,8% і вийти на друге місце.

Перше місце продовжує посідати травневе оновлення минулого року Windows 10 2004 з часткою 41,8%. І якщо частка Windows 10 1909 трохи зменшилася за місяць з 31,2% у січні; тоді Windows 10 2004 та Windows 10 20H2 зросли на 2 та 3,2 процентних пункти.

На четвертому, п’ятому та шостому місцях — версії 1903 з 5,8%, 1803 з 1,7% та 1809 з 1,4%. Всі вони більше не підтримуються корпорацією Майкрософт.

У дослідженні брали участь близько 80 тисяч комп’ютерів із встановленою операційною системою Windows 10.

Повна підтримка програм для Android у Windows 10 може з’явитися цього року

Оновлення Windows 10 версії 2004 нарешті доступне для всіх

Microsoft дуже поступово випустила найбільше оновлення своєї операційної системи минулого року — травневе оновлення Windows 10 (версія 2004).

І лише зараз, через 8 місяців після звільнення; Microsoft оголосила, що оновлення Windows 10 травня 2020 року нарешті готове до «широкого розгортання».

По суті, це означає, що Windows 10 версії 2004 позбавлений основних помилок для більшості конфігурацій; і готовий до встановлення на всі ПК.

Спочатку корпорація Майкрософт не надала оновлення для Windows 10 травня 2020 року для всіх ПК. Ця версія закінчилася довгим списком визнаних проблем; і компанія заблокувала розповсюдження до систем з певними параметрами. Попри всі обмеження, користувачі стикалися з Блакитними екранами смерті з різних причин; відмова від роботи з браузером Google Chrome та інші подібні проблеми.

Повна підтримка програм для Android у Windows 10 може з’явитися цього року

Робота з усунення численних критичних збоїв велася протягом багатьох місяців і лише в січні 2021 року; всі замки та заборони встановлення були зняті.

Статус «широко розповсюджений» також означає, що користувачі тепер можуть безпосередньо інсталювати оновлення Windows 10 May 2020 на попередній версії Windows 10, навіть якщо ПК має проблеми із сумісністю.

Тим часом Microsoft готується до запуску наступного великого оновлення – Windows 10 21H1. Ми очікуємо випуску у травні чи червні.

Читайте Gizchina в Google News

Офіційний партнер GizChina Ukraine — магазин Electronic World
Промокод «GizChina» в коментарі до замовлення

Джерело
Поділитися з друзями

Мене завжди цікавили IT-технології. І оскільки моя попередня багаторічна професійна діяльність (а це дизайн і додрукарська підготовка) неможлива без їх допомоги, то так вийшло, що всім, що було пов'язано з комп'ютерами (наприклад, складанням і модернізацією "заліза", а також налаштуванням софта) мені завжди доводилося займатися самому.

Ну, а з появою в нашому житті гаджетів, сфера моїх інтересів розширилася й на них теж.

Люблю вивчати та аналізувати можливості різних пристроїв, і вже багато років, перш ніж придбати що-небудь нове, завжди дуже довго і ретельно вивчаю можливості кожної з потенційних моделей, проводжу досить тривалу і копітку роботу, читаю огляди, відгуки та порівняння.

Нагородою за витрачений час зазвичай є те, що найчастіше я дійсно отримую найкраще з того, що можна взяти в рамках запланованого мною бюджету.

Оцініть автора
( Поки що оцінок немає )
GizChina.Com.Ua
Додати коментар:

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: